BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
72 500 000 Ft72.5 M Ft 1 907 895 Ft/m2
2 szoba
38 m²
2. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 633
Zankó Károly Zsolt
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

***Kiemelt megbízás!*** Kiváló lakás a Kazinczy sétányon - azonnali befektetésre vagy költözésre!

Budapest egyik legikonikusabb utcájában, a VII. kerületi Kazinczy utcai sétányon kínálunk megvételre egy ritka lehetőséget: egy teljes körűen felújított, hosszú- vagy középtávú bérbeadásra vagy lakhatásra alkalmas ingatlant teljes berendezéssel!

A lakás belső udvari, 2. emeleti, nyugodt fekvésű, a bejárat előtt pedig egy hangulatos kiülő ad extra teret a reggeli kávéhoz vagy esti pihenéshez.

Főbb paraméterek:
-38 nm | 2 hálószoba + nappali
-Keleti tájolás, világos, napos
-Teljesen felújított új vezetékek, gépesített konyha, fürdőszoba, burkolatok
-3 rétegű thermo ablakok
-Elektromos fűtőpanelek + nagy teljesítményű, wifis hűtő-fűtő klíma
-Új Ariston elektromos bojler (wifis)
-Rejtett LED világítás, dizájn bútorok, látvány kandalló
-Számkódos okos zár
-Bútorozottan, teljes berendezéssel együtt eladó

Elrendezés:
-az előszobától jobbra 9,5 nm-es hálószoba, nagy ablakokkal az udvar felé
-12 nm-es nappali-étkező, modern rejtett világítással
-a nappalival egy légtérben található a 4,6 nm-es, teljesen gépesített konyha
-mellette 5 nm-es hálófülke, hangulatos pengefallal leválasztva
-3,5 nm-es fürdőszoba, épített zuhanyzóval
-külön WC, itt kapott helyet az új Ariston bojler
A lakás az emelet utolsó lakása, előtte nincs átjárás, a csend és privát tér garantált.

A ház és a környék:
A társasház átlagos állapotú, lakóinak nagy része rövid távú bérbeadással foglalkozik, így a környezet kifejezetten befektetőbarát.
A Kazinczy utca Budapest egyik legismertebb sétáló utcája, ahol:
-ikonikus romkocsmák (Szimpla, Ellátó Kert, stb.),
-pár lépésre Zsinagóga

A környék egyik legkeresettebb címén található, kiváló lokáció.
Belső udvari, csendes, intim környezet.
Alacsony fenntartási költségek a modern elektromos fűtésnek és gépészetnek köszönhetően.
Nincs szükség felújításra, azonnal kiadható vagy költözhető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Referencia szám: M325105-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1908 e Ft
1591 e Ft -20%
1617 e Ft -18%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
72.5 M Ft m Ft
81.3 m Ft 11%
240.4 m Ft 70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor