Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 10 felett

+ 11 kép 1/14
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 704 878 Ft/m2
1 + 1 szoba
41 m²
10 felett
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 41 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 10 felett
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 397
Tassi Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Igazi gyöngyszem a VII. kerület szívében – teljesen újjászületett, azonnal költözhető lakás!

Budapest egyik legkedveltebb részén, a VII. kerületi Hernád utcában kínálunk megvételre egy 1890-ben épült, patinás, körfolyosós társasház magasföldszintjén található, nettó 41 m²-es, teljes körűen – műszakilag és esztétikailag is – 100%-ban felújított, „null kilométeres” lakást.

Ez az ingatlan nem egyszerűen felújított – minden részletében új, még soha senki nem lakta, nem használta. Ide tényleg csak költözni kell!

Amitől igazán különleges:
• Teljes műszaki felújítás:
- Teljes villany- és vízvezeték csere
- Megújult lefolyórendszer
- 32 Amperre bővített elektromos hálózat

• Modern, energiatudatos megoldások:
- Infrapaneles fűtés (Wi-Fi vezérléssel) 600W + 2 x 2000W
- 3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma
- LED világítás minden helyiségben
- D besorolású Energetikai Tanúsítvány

• Prémium nyílászárók:
- Rehau - kétréteg üvegezésű műanyag ablakok (hő- és hangszigetelt)
- Szúnyogháló + redőny (motor előkészítéssel)

Teljesen új, gépesített konyha:
• Gorenje indukciós főzőlap
• Gorenje sütő (grill + keringtetős funkcióval)
• Gorenje 9 részes beépített mosogatógép
• gránit mosogató
• motoros páraelszívó a fürdőben és a wc-ben is
• Gorenje NoFrost hűtő

Minden gép új, garanciális és még nem használt!

Fürdő és komfort:
• Midea elektromos bojler
• motoros, páraérzékelős elszívó
• külön WC, szintén gépi szellőzéssel

Extra műszaki tartalom:
• 12 külön áramkör (szinte minden fogyasztó külön biztosítékon)
• Érintős villanykapcsolók
• Wi-Fi-s kamerarendszer
• Wi-Fi vezérelt fűtés
• Nikecell szigetelés (burkolat alatt és falakban is)

Társasház:
• rendezett, négyszintes, körfolyosós épület
• 50 lakásos közösség
• közös költség: mindössze 14.760.- Ft

Lokáció:
A VII. kerület közkedvelt részén, kiváló infrastruktúrával –
tömegközlekedés, boltok, éttermek, minden pár perc sétára.
A környéket nem kell bemutatni – belvárosi életérzés kompromisszumok nélkül.

Ritka lehetőség a piacon – valóban „kulcsrakész”, érintetlen állapot!

Ha egy igazán különleges, újszerű otthont keres Budapest szívében,
keressen bizalommal, és nézze meg személyesen ezt az egyedi ingatlant!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1705 e Ft
1591 e Ft -7%
1617 e Ft -5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft 14%
240.4 m Ft 71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft