Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
146 100 000 Ft146.1 M Ft 1 922 368 Ft/m2
3 szoba
76 m²
5. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Bajzik Gábor
Ingatlan-Ház-Lakás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hivatkozási szám: IHL-G-P-503
503 lakás Belső kétszintes kialakítás

A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis csendes mellékutcában épül a nemrégiben teljesen megújult Városliget közelében.

A 60 lakásos társasház változatos otthonokkal – garzontól a 2 hálószobás kialakítással sikeresen ötvözi városi életstílust a kényelemmel és a funkcionalitással.

Lakások száma: 60 db
Lakások mérete: 34 – 79㎡
Szoba szám: 1-3 db
Lakások ára: 54–163 M FT
2027 Q4 a tervezett átadás

Az épület jellemzői
A földszint + 6 emeletes épület modern, mégis harmonikus megjelenésével illeszkedik a városi környezetbe. A pinceszinten 32 autó számára biztosítunk kényelmes parkolóhelyet, mely a belvárosban kiemelt fontosságú.
A lakások a garzontól nappali 2 hálószobás kialakításig elérhetőek.
32 parkolóhely Pinceszinti mélygarázs

FSz + 6 emelet Modern, harmonikus megjelenés építés.
A földszinti lakásokhoz privát kertek, míg az emeleti otthonokhoz tágas erkélyek, loggiák vagy teraszok tartoznak, melyek praktikusan ellensúlyozzák a belvárosi zsúfolt beépítettséget. A két lépcsőház és a liftek könnyű megközelítést biztosítanak a lakószintekhez és a mélygarázshoz egyaránt.

A gondozott, automata öntözőrendszerrel ellátott közös kert emeli a lakókörnyezet színvonalát, hozzájárulva a lakók kellemes életérzéséhez.

Műszaki tartalom
Az épület korszerű műszaki tartalommal
hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés rendszerrel
3 rétegű műanyag nyílászárókkal és homlokzati szigeteléssel
biztosítja a lakások költséghatékony használatát és értékállóságát.

Biztonság és garancia
A beruházók széleskörű szakmai tapasztalata és stabil háttere biztosítja a projekt sikeres megvalósulását.
A lakófejlesztés projektfinanszírozás mellett és fedezetkezelő bevonásával valósul meg. A banki háttér biztosítja, hogy a projekt megvalósulása előre megtervezett, átlátható és a fejlesztés folyamán mindvégig ellenőrzött legyen.
Ez csökkenti a likviditási kockázatot, és garantálja a beruházás befejezését.

Ingyenes hitel ügyintézéssel és ügyvédi háttérrel segítjük ügyfeleinket a vásárlásban. Ha vásárláshoz még el kell adnia jelenlegi otthonát, annak értékesítését, kedvezményesen vállaljuk, hogy mihamarabb be tudjon, költözi álmai otthonába!
További információkért és megtekintésért várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
IRÁNYMUTATÁS A CSOK + MAXIMÁLIS KIHASZNÁLÁSÁNAK LEHETŐSÉGÉRE AMENNYIBEN NEM RENDELKEZNEK KÖZÖSEN ELSŐ LAKÁSSAL!

TELJES KÍNÁLATUNKAT TERÜLETENKÉNT BŐVEBB INFORMÁCIÓKKAL SZEMÉLYRE SZABVA SPECIFIKUSAN A LENTI LINKEN TÁJÉKOZÓDHAT. HITELEK, BABAVÁRÓ és LTP KALKULÁTOROK. KERESSEN MINKET PROFILUNKON:
https://ingatlanhazlakas.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1922 e Ft
1542 e Ft -25%
1706 e Ft -13%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
146.1 M Ft m Ft
115.4 m Ft -27%
131.3 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
2 szoba
60 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²