Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Almássy tér, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
149 000 000 Ft149 M Ft 1 405 660 Ft/m2
4 szoba
106 m²
2. emelet
építés éve:1914

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769755
Ignát Arnold
Duna House - Vecsés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Kiváló elosztású lakás az Almássy téren ideális otthon és befektetés egyben

Budapest VII. kerületében, az Almássy téren kínálunk megvételre egy 108 m²-es, 2. emeleti, liftes házban található lakást.
Az ingatlan 3 szobával + 1 félszobával, külön konyhával, étkezővel, fürdőszobával, külön WC-vel és előszobával rendelkezik.Illetve egy 20 nm-es pince is tartozik hozzá.

A lakás különlegessége, hogy két bejárattal rendelkezik, így két külön lakás kialakítására is alkalmas, ami kiváló lehetőséget biztosít befektetők számára is.

LOKÁCIÓ

Az Almássy tér Erzsébetváros egyik legélhetőbb része: nyugodtabb, zöldebb környezet, mégis pár perc sétára a belváros pezsgésétől.

A közelben megtalálható:
- Erzsébet körút és a 4-6-os villamos (gyors közlekedés a város minden irányába)
- Blaha Lujza tér (M2 metró)- Keleti pályaudvar 12p sétára
- Király utca, Wesselényi utca éttermek, kávézók, üzletek
- Rózsák tere, Városliget rövid távolságon belül

Mindennapi élethez szükséges infrastruktúra:
- iskolák, óvodák
- bevásárlási lehetőségek (SPAR, kisebb üzletek)
- gyógyszertárak, szolgáltatások- Parkolási lehetőség az utcán

A környék emiatt lakhatásra és kiadásra egyaránt kiemelten keresett

 ÉPÜLET

A lakás egy karbantartott, liftes, klasszikus társasház 2. emeletén található.
A ház rendezett, a lakóközösség stabil, a lift pedig kényelmes megközelítést biztosít.

LAKÁS

- A 108 m²-es lakás elosztása kifejezetten praktikus, jól alakítható és többféle élethelyzethez is igazodik.Belmagasság: 350cm- Közös költség: 26.000 Ft

Helyiségek:

* 3 tágas szoba
* 1 félszoba
* külön konyha
* étkező
* fürdőszoba WC-vel
* külön WC
* előszoba

A lakás egyik legnagyobb előnye a két külön bejárat, amely lehetővé teszi:
- két lakás kialakítását
- külön bérbeadást
- több generáció együttélését

Fűtés és komfort:
- gáz cirkó fűtés radiátoros hőleadással
- hűtő-fűtő klíma

Az elhelyezkedés, a méret és az adottságok együtt ritka lehetőséget kínálnak a belvárosban.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, és nézzük meg együtt!
Virtuális séta: 
Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1406 e Ft
1566 e Ft 10%
1532 e Ft 8%
1757 e Ft 20%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
149 M Ft m Ft
145.1 m Ft -3%
141.6 m Ft -5%
183.6 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Almássy tér, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület