Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dob utca, földszint

+ 13 kép 1/16
40 900 000 Ft40.9 M Ft 1 859 091 Ft/m2
1 szoba
22 m²
földszint
építés éve:1910

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 491
Mészáros Gábor
Ypsilon Home Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VII. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Dob utcában kínálunk megvételre egy tehermentes 22 m² alapterületű + 5 m2 galériás (amely bővíthető) kialakítású lakást.

A közel 4 méteres belmagasság kiváló lehetőséget ad a tér maximális kihasználására, akár kétszintes kialakítás továbbfejlesztésére is. A jelenlegi elrendezés praktikus és élhető: előszoba és fürdőszoba, a földszinten nappali rész, míg a galérián kényelmes hálótér került kialakításra.

A lakás földszinti, utcai elhelyezkedésű. Az elektromos hálózat cseréje megtörtént, a fűtést elektromos panelek biztosítják a téli hónapokban.

A társasház rendezett, jó állapotú, kulturált lakóközösséggel.

A környék Budapest belvárosának egyik legpezsgőbb része. Az Andrássy út néhány perc sétára található, így a klasszikus nagypolgári sugárút hangulata, üzletei és kulturális intézményei könnyen elérhetők. A közelben számos étterem, kávézó, szórakozóhely és szolgáltatás található, ugyanakkor a Dob utca ezen szakasza élhető, városi atmoszférát biztosít.

Kiváló választás első lakásnak vagy befektetésnek, hiszen a belvárosi elhelyezkedés és a praktikus kialakítás miatt könnyen kiadható ingatlan.

ENGLISH

STUDIO APARTMENT FOR SALE ON DOB STREET – NEARLY 4-METER CEILING HEIGHT

In one of the most sought-after areas of Budapest’s 7th district, on Dob Street, we offer for sale a debt-free, 22 sqm studio apartment with a 5 sqm gallery layout (expandable).

The nearly 4-meter ceiling height provides excellent potential for maximizing the space, including the possibility of further enhancing the two-level design. The current layout is practical and comfortable: entrance hall and bathroom, living area on the lower level, and a cozy sleeping area on the gallery level.

The apartment is located on the ground floor and faces the street. The electrical system has been fully replaced. Heating is provided by electric panels during the winter months.

The building is well-maintained, orderly, and has a respectable residential community.

The area is one of the most vibrant parts of downtown Budapest. Andrássy Avenue is just a few minutes’ walk away, offering the atmosphere of a classic grand boulevard with shops and cultural institutions within easy reach. Numerous restaurants, cafés, entertainment venues, and services are located nearby, while this section of Dob Street maintains a livable urban atmosphere.

An excellent choice as a first home or as an investment, as the central location and practical layout make it easy to rent out.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1859 e Ft
1797 e Ft -3%
1762 e Ft -6%
1723 e Ft -8%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
40.9 M Ft m Ft
54.4 m Ft 25%
55.6 m Ft 26%
59.3 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dob utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület