Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet

+ 1 kép 1/4
68 845 595 Ft68.846 M Ft 2 086 230 Ft/m2
1 szoba
33 m²
4. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 309
Sipos-Drotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÉRTÉKÁLLÓSÁG, KORSZERŰSÉG, GAZDASÁGOSSÁG, KIVÁLÓ BEFEKTETÉS. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. kerületben Erzsébetváros szívében kínálunk újépítésű, kiemelkedő minőségű 2, - 3 szobás, teraszos lakásokat. Hőszivattyúss fűtés/hűtés rendszerű a társasház, itt a rezsiárak emelkedése nem befolyásolja a fűtési díjat.. Ezeket a lakásokat azoknak ajánljuk, akiknek fontos az energiatakarékosság és a környezetkímélő élet. A belvárosi élet kedvelőinek ideális lakhatási lehetőséget kínál, túristáknak remek szálláslehetőség, így értékálló befektetésnek is remek választás. Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére! Piaci és kedvezményes hitel- valamint lízingkonstrukciókat kínálunk mint lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, CSOK Plusz-intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést is biztosítunk. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M319365

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2086 e Ft
1762 e Ft -18%
1723 e Ft -21%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.846 M Ft m Ft
55.6 m Ft -24%
59.3 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

30 M Ft
1 szoba
40 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca