River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 722 414 Ft/m2
3 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

SZÉP HÁZBAN 2 LAKÁS EGYBEN!

Eladó 2 felújított lakás a VII.kerület szívében.
Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm!), mely két lakásra lett osztva.

1. emeleti, liftes, igényes, szép házban!
Fűtése jelenleg gázkonvektor. Klíma beszerelésre került.

A teljes berendezés az árban, ezekkel együtt eladó.

Ajánlom befektetőknek, rövid (Airbnb, üzemeltető céggel)- és hosszútávú kiadásra is ideális, de akár olyan családoknak is, akik gyermekeiknek szeretnének 2 egymás melletti, mégis külön ingatlant vásárolni.

A lakások akár külön-külön is megvásárolhatók (ebben az esetben majd ügyvédi használati megosztással).

Elhelyezkedése kiváló! A körúton belül van és pillanatok alatt elérhető metróállomás, busz- és trolijáratok. Bevásárlási és szórakozási lehetőség. Minden, ami csak szükséges a mindennapi élethez.

További információért, megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK057668

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1722 e Ft
1504 e Ft -15%
1694 e Ft -2%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
115.5 m Ft 13%
132.3 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75 M Ft
2 szoba
52 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

118.5 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.9 M Ft
2 szoba
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

174.9 M Ft
3 szoba
76 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XXIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

80 M Ft
3254 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

390 M Ft
4 szoba
247 m²
XV. kerület
Eladó sorház

Budapest, XV. kerület

162 M Ft
5 szoba
125 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület