Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
105 000 000 Ft105 M Ft 2 500 000 Ft/m2
2 szoba
42 m²
1. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szuhai Erika Mária
Duna House Szent István tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A belváros szívében a Király utcában a Gozsdu udvar szomszédságában eladó egy teljesen felújított, modern fiatalos stílusú, bútorozott, gépesített, 42 m2-es + 10 m2 -es galériás gyönyörűen berendezett, világos 1. emeleti 2 szobás lakás.

A konyha teljesen felszerelt ( hűtőszekrény, mikrohullámú sütő, tűzhely, sütő, kávéfőző, kenyérpirító, edények, evőeszközök), valamint közvetlen kialakítású az étkezővel. A nappali részben van egy kihúzható kanapé, az álló magasággal rendelkező galérián egy 2 személyes ágy, és a hálószobában szintén egy 2 személyes franciaágy található, így akár 6 fő részére is lehet szállást biztosítani.

Ezen kívül van egy gardrób helyiség is ahová kényelmesen és praktikusan el lehet rakni a ruhákat és egyéb holmikat. A fürdő és a WC egy helyiségben található.Fűtése Nobo panellel és hűtő-fűtő klíma berendezéssel megoldott.

A lakás K-Ny tájolású, világos és csendes, mert belső udvarra néző.A lakás teljesen berendezésével, gépesítve eladó.A bejáratot biztonsági bejárati ajtó védi ráccsal felszerelve. Azonnal költözhető!

A lakás remek választás saját használatra, vagy befektetési szempontból a rövid AIRBNB engedélyezett , a lakás jelenleg is így van használatban , minden engedéllyel, és a működtetéssel és megbízottal átadó, folyamatos bevételt biztosítva működik - vagy hosszú távú kiadásra, tökéletesen kialakított és felszerelt.

A környék és az elhelyezkedés:A Király utcában, a Kazinczy utca és a Gozsdu udvar a rendkívüli éjszakai életének szomszédságában , a Nagy Zsinagóga és a Deák tér, az Operaház és a, Szent István Bazilika, a Váci utca, a Parlament épülete és a Duna-korzó közelében található az ingatlan. A környék tele van bárokkal és éttermekkel, szórakozó helyekkel. A Deák Ferenc tér kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, mint például a metró vonalak, az éjszakai járatok vonalai, és a repülőtéri buszok (100E).

Érdeklődésével és megtekintési szándékával várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: LK093984

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2500 e Ft
1570 e Ft -59%
1675 e Ft -49%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
105 M Ft m Ft
81.1 m Ft -30%
88.4 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

390 M Ft
4 szoba
247 m²
XXI. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XXI. kerület

90 M Ft
2 szoba
69 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Lovag utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

110 M Ft
3 szoba
83 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

114.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

123 M Ft
1 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

82 M Ft
3 szoba
80 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás