River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 6. emelet

+ 17 kép 1/20
722 740 000 Ft722.74 M Ft 3 844 362 Ft/m2
3 szoba
188 m²
6. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 6. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 203
Jenei Szilvia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VÁROSI PANORÁMÁS PENTHOUSE, 105 M2 TERASZ!!

VII. kerületben, Kazinczy utcában kínálunk eladásra egy 6. emeleti (legfelső szint), 188 m2 lakóterületű, 105 m2-es terasszal rendelkező penthouse lakást, ahonnan szép kilátás nyílik a városra.

A lakás hatalmas, tágas terekkel rendelkezik, 2 nagy hálószoba, gardróbbal, saját fürdőszobákkal, beépített szekrényekkel.
A lakás központjában egy fa tüzeléses kandalló kapott helyet.

Tágasság, hatalmas üvegfelületek, közel 3 méteres belmagasság és rengeteg napfény jellemzi az ingatlant.

A fűtésről és a melegvíz-ellátásról házközponti kazán gondoskodik.

A ház 2008-ban épült, liftes, portaszolgálatos, igényesen kialakított.

A lakáshoz 2 db teremgarázs-hely tartozik, darabja 29.000 Euro.

Érdemes megnézni, hívjon bizalommal!
H.R. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391755

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
3844 e Ft
1504 e Ft -156%
1694 e Ft -127%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
722.74 M Ft m Ft
115.5 m Ft -526%
132.3 m Ft -446%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75 M Ft
2 szoba
52 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

157.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
75 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

82 M Ft
3 szoba
80 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

123 M Ft
1 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XV. kerület
Eladó sorház

Budapest, XV. kerület

162 M Ft
5 szoba
125 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

140 M Ft
2 + 1 szoba
93 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

114.9 M Ft
4 szoba
70 m²
I. kerület