NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
97 900 000 Ft97.9 M Ft 1 322 973 Ft/m2
2 szoba
74 m²
1. emelet
építés éve:1921

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Héra
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 649
Hallai Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nagyvárosi elegancia és sokoldalú hasznosíthatóság az Erzsébet körút szívében

Budapest VII. kerületének frekventált, mégis igényes részén, az Erzsébet körúton kínálunk megvételre egy 74 m² alapterületű, első emeleti lakást egy karbantartott, esztétikus társasházban.

Az ingatlan terei tágasak és arányaikban kifejezetten jól használhatók. A két nagy méretű, utcafronti szoba a körútra néz, ennek köszönhetően a lakás természetes fénnyel bőven ellátott, egész nap világos. A szobákhoz kapcsolódó erkély lehetőséget ad arra, hogy a város lüktető hangulatát közvetlenül, mégis kényelmesen élvezhessük.

A közel 4 méteres belmagasság ritka adottság, amely különleges térérzetet biztosít, és ideális alapot nyújt galéria kialakításához, illetve egyedi belsőépítészeti megoldások megvalósításához. A lakás elrendezése rugalmasan alakítható, így könnyedén igazítható különböző élethelyzetekhez vagy funkciókhoz.

Elhelyezkedése és adottságai miatt az ingatlan kiváló választás lehet saját célra, ugyanakkor irodai hasznosításra vagy befektetésként is remek lehetőséget kínál, hiszen a környék folyamatosan keresett.

A lakás előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető.
Amennyiben egy különleges adottságú, belvárosi ingatlant keres, várom megkeresését bizalommal!
ID: 391303 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 391303

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1323 e Ft
1570 e Ft 16%
1675 e Ft 21%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
97.9 M Ft m Ft
81.1 m Ft -21%
88.4 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

118.5 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XV. kerület
Eladó sorház

Budapest, XV. kerület

162 M Ft
5 szoba
125 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Lovag utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

110 M Ft
3 szoba
83 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

75 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

75 M Ft
2 szoba
52 m²
XXIII. kerület
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

80 M Ft