Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 15 kép 1/18
75 390 000 Ft75.39 M Ft 1 884 750 Ft/m2
2 szoba
40 m²
1. emelet
építés éve:1888

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Stílusos polgári otthon a belváros szívében, elegancia, tradíció és befektetési potenciál egyben!

Eladó Budapest VII. kerületében, az Erzsébet körúton, a Corinthia Hotel közvetlen szomszédságában, egy 40 nm-es, erkélyes, galériás lakás egy szépen karbantartott, 1888-ban épült, liftes, neoreneszánsz stílusú társasház első emeletén.

A lakás egy tágas, világos, utcára néző szobával rendelkezik, amelyet egy 6 nm-es galéria (belmagasság alatta 2.2m, rajta1.75m) tesz még praktikusabbá, ideális akár hálórésznek.
A nagy étkezős konyha, ami tulajdonságai miatt, használható akár nappalinak is, a csendes belső udvarra néz, a zuhanyzós fürdőszoba/wc külön térben kapott helyet.
Az előszobában beépített gardróbszekrény biztosítja a tárolási lehetőséget.
A lakás jól bérbeadható, köszönhetően az elhelyezkedésének és adottságainak.
Egyedülállók, fiatal párok számára is kiváló otthon lehet, némi ráfordítással egy másik hálószoba is kialakítható.
A tisztasági festés mellett, kisebb karbantartási munkát követően, gyorsan kiadható.

Lokáció, ami eladja magát: pár lépésre az Oktogon, Liszt Ferenc tér, Zeneakadémia, 4-6-os villamos megálló, éjjel-nappal közlekedő tömegközlekedés, boltok, éttermek, bárok, színházak, a belvárosi élet közepén, mégis jól élhető környezetben.

Röviden:
40 nm + galéria
1 tágas szoba + erkély
Alakíthatóság
Étkezős konyha/napali, zuhanyzós fürdő
Cirkófűtés, vízóra
Liftes ház, kiváló állapotú épület
Befektetésnek, saját részre, kiadásra egyaránt tökéletes

Ha egy elegáns, értékálló belvárosi ingatlant szeretne, amely ötvözi a klasszikus polgári stílust a modern funkcionalitással, akkor ez az a lakás amit keresett!

További információért és megtekintési időpontért várom megtisztelő megkeresését.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 210000 EUR
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK043145-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1885 e Ft
1570 e Ft -20%
1675 e Ft -13%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.39 M Ft m Ft
81.1 m Ft 7%
88.4 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

118.5 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

82 M Ft
3 szoba
80 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

123 M Ft
1 szoba
66 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
VII. kerület