BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Károly körút, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
229 000 000 Ft229 M Ft 2 336 735 Ft/m2
4 szoba
98 m²
5. emelet
építés éve:1929

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Fustos Jingyan
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KÉT FELÚJÍTOTT  AIRBNB LAKÁS EGYBEN, AZ ASTORIÁNÁL!
Szép állapotú, klasszikus polgári épületben, közvetlenül az Astoriánál eladó, egy jelenleg két önálló lakássá bontott, teljes körűen felújított, klimatizált, erkélyes ingatlan!

A lakás:

- Tágas terekkel, remek fényviszonyokkal rendelkezik

- Teljes körű műszaki és esztétikai felújításon esett át

- Modern megoldások, ízléses burkolatok jellemzik

- Jelenleg két, önálló lakássá osztott, de egybe nyitható

- Nagy lakószobái, dupla komfortja ideálissá teszik kiadásra, nagyobb családok együttélésére

- Klimatizált

- Gyorsan birtokba vehető

Az épület:

- Kívül- belül szép állapotú, polgári épület

- Jó lakóközösségének köszönhetően gazdálkodása rendezett

A környék:

- A belváros kedvelt, nagy forgalmú része

- Remek tömegközlekedés és infrastruktúra jellemzi

Az ingatlan ideális választás nagyobb családok, vagy akár befektetők számára is.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2337 e Ft
1769 e Ft -32%
1471 e Ft -59%
1738 e Ft -34%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
229 M Ft m Ft
179.1 m Ft -28%
142.2 m Ft -61%
186.1 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Károly körút, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

139 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház