River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 5. emelet

+ 8 kép 1/11
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 802 778 Ft/m2
1 szoba
36 m²
5. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Komfort: Komfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi barátságos garzon eladó !

Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos bájos garzont. A lakóház külső megjelenése rendezett és igényes.

A közlekedés kiváló , a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások, boltok, éttermek, kévézók, iskolák karnyújtásra találhatók, miközben a környék megőrizte csendes, otthonos hangulatát.

Alapterület : 36 nm2

Egy szoba + konyha + fürdőszoba

Központi fűtés

Alacsony fenntartási költség

Bővebb információkért keressenek bizalommal.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK096751

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1803 e Ft
1762 e Ft -2%
1723 e Ft -5%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
55.6 m Ft -17%
59.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület