Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
95 900 000 Ft95.9 M Ft 1 295 946 Ft/m2
2 szoba
74 m²
1. emelet
építés éve:1928

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A belváros szívében, karnyújtásnyira a Zsinagógától, 2 szoba-hallos lakás eladó

A jó állapotú 74 m2 es lakás a Károly körút egy szép polgári házában -Dob utcára néző kilátással- található.

Az ingatlan ténylegesen a ház második emeletén helyezkedik el, mert félemelet is van.
A tágas, napfényes, egymásba nyíló szobák nagy méretű ablakai a Dob utcára néznek, DNY-i tájolással. A hall étkezőként szolgál, onnan nyílik a beépített konyha villanytűzhellyel és szagelszívóval. A fürdőszoba, és a toilet külön helyiségben van, mindkettő a nagy beépített szekrénnyel rendelkező előszobából nyílik.
A bútorok igény esetén maradhatnak, megbeszélés szerint..

A házban van lift és közvetlenül a ház mellett egy igen nagyméretű nyilvános parkoló található

Közös ktsg 22eft/hó, fűtés, vízdíj, villany, szemétdíj és a fűtés házközponti egyedi méréssel havonta kb.40eFt,

A ház környékén éttermek, kávézók, üzletek, bankok, színházak, különféle szórakozóhelyek sokasága, valamint egyetemek találhatók. A tömegközlekedés a környéken kényelmes, több metró -, villamos , autóbuszvonal és megálló van a közelben. Irányár: 112Mft vagy 280ezerEuro (bútorral együtt)

74 m2 good condition apartment is located in a nice period building on Károly Boulevard - overlooking Dob street.

The property is actually located on the second floor of the house, as it also has a mezzanine.
Large windows of the spacious, sunny, interconnected rooms face Dob Street and are southwest facing. Hall serves as a dining room, from which the built-in kitchen with electric stove and extractor hood opens. Bathroom and toilet are in separate rooms. There is a large built-in wardrobe in the hall.

Furniture can be left on request and by arrangement.
The house has an elevator and there is a very large public parking lot right next to it.
Common costs are 22K HUF/month. Heating, water fee, electricity, garbage collection fees are approx. 40K HUF/month. Heating is provided by an individual meter at the central house.

Restaurants, cafes, shops, banks, theaters, numerous entertainment venues and universities are close to the house. Public transport in the area is convenient, with several metro, tram, bus lines and stops nearby.The target price is 112 million HUF, or 280,000 Euros (including furniture)
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK035909

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1296 e Ft
1591 e Ft 19%
1690 e Ft 23%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95.9 M Ft m Ft
81.3 m Ft -18%
88.7 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

55 M Ft
1 szoba
34 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Thököly út
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

199 M Ft
5 szoba
190 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
4 szoba
118 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
210 m²
V. kerület, Belváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

341 M Ft
4 szoba
112 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
67 m²
XI. kerület, Albertfalva, Budafoki út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110 M Ft
3 + 1 szoba
102 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

142 M Ft
2 szoba
88 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás