Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, földszint

+ 6 kép 1/9
53 500 000 Ft53.5 M Ft 1 910 714 Ft/m2
1 szoba
28 m²
földszint
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 985
Bierer András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

7. kerületben, Rózsa utcában, rendezett házban, felújított, 1 szobás lakás, 8m2-es fekvőgalériával eladó!
A galériának köszönhetően, a szoba rendkívül tágas, mégis világos. A galérián íróasztal kényelmesen elhelyezhető. Az előtérből nyíló konyhában új, praktikus beépített bútor található. Az elegáns, felújított fürdőszobában zuhanykabin került kialakításra. A környékén egyetemek, üzletek, kávézók, éttermek, találhatóak. A közlekedés kiváló. A csendes lakástól a nyüzsgő belvárosi élet pedig néhány perc alatt elérhető.
Befektetésnek, első lakásnak is ideális, gyorsan kiadható (jelenleg is).
Irányár: 53.5MFt
Rugalmasan megtekinthető. Várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1911 e Ft
1762 e Ft -8%
1723 e Ft -11%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
53.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft 4%
59.3 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
82 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút 20
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VI. kerület

75 M Ft
202 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

50 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
III. kerület, Békásmegyer, Metrodom Young