Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet

+ 5 kép 1/8
99 000 000 Ft99 M Ft 1 706 897 Ft/m2
3 szoba
58 m²
4. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 515
Csató Gabriella
Immo1 Kecskemét

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

FELÚJÍTOTT LAKÁS BUDAPEST SZÍVÉBEN!

Eladásra kínálok Budapest VII. kerület közkedvelt részén az Akácfa utcában, IV emeleti, 58 m2-es, belső teraszos, gázcirkó fűtéses, műszakilag és esztétikailag frissen felújított, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás, napfényes lakást.

A lakás ideális elosztású, minden helyiség külön megközelíthető. Központja az amerikai konyhás nappali, ahonnan nyílik az egyik szoba, a közlekedőből a zuhanyzóval felszerelt fürdő, és a másik hálószoba. A műanyag hőszigetelt nyílászárók, alumínium redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek. A víz és villanyvezetékeket, hideg- melegburkolatokat, szanitereket cserélték. A lakás melegéről új gázcirkó gondoskodik, a hűtéséről pedig inverteres klímaberendezés. A lakás belső udvarra néz, és mivel a folyosó végén helyezkedik el, így ön kellemesen pihenhet saját teraszán. Fenntartása rendkívül kedvező, minden fogyasztó egyedi mérővel ellátott.

A liftes társasház külső és belső homlokzata, a tetőszerkezete felújított állapotú.

Az ingatlan kiváló lokációval rendelkezik, így kisebb család számára, de befektetésnek is remek választás. Jelenlegi bérlői 300.000Ft/ hónap bérleti díjat fizetnek és igény esetén természetesen tovább maradnának.

Gyalogosan a mindennapi élethez szükséges üzlettípus megtalálható, a Váci utca közelsége ezt a kört még inkább kibővíti.
A kiváló lokációnak köszönhetően a város bármely pontja könnyedén elérhető tömegközlekedéssel is. A közelben található az M2-es és M4-es metróvonal, valamint több villamos és buszjárat is elérhető, így Budapest bármely pontja könnyen megközelíthető.
A kikapcsolódási és szórakozási lehetőségek sokrétűek. A környék híres a pezsgő éjszakai életéről, kávézók, éttermek, romkocsmák, közelben a méltán népszerű Gozsdu udvar és számos kulturális intézmény várja az itt élőket.

Amennyiben megtekintené az ingatlant hívjon a hét bármelyik napján, akár hétvégén, állok rendelkezésére!

Adatbázisunkban további ingatlanokból választhat, hívjon bizalommal, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbbet! Hitelre van szüksége? Teljes körű, bankfüggetlen, díjmentes hitelügyintézéssel állunk rendelkezésére. Ügyfeleinknek megbízható ügyvédi háttér, energetikai tanúsítvány készítése, ingyenes kiemelt ingatlan keresési szolgáltatás áll a rendelkezésre.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 08. Utoljára módosítva: 2026. 04. 03.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1707 e Ft
1542 e Ft -11%
1706 e Ft 0%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
115.4 m Ft 14%
131.3 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIX. kerület