Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 10, 3. emelet

1/1
182 782 798 Ft182.783 M Ft 2 769 436 Ft/m2
2 + 1 szoba
66 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 424
Pállai Andrea

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÜDVÖZÖLJÜK A SEVEN PEARLBEN,
ahol a luxus és a történelem találkozik, elegánsan kiegészítve Budapest VII. kerületének életét. A Seven Pearlt kifejezetten a kifinomultság és kényelem jegyében terveztük, ahol minden, amire csak vágyik egy karnyújtásnyira van Öntől. Itt, új otthonában nemcsak első osztályú komfort és tágas terek várják, de időtlen elegancia is.

A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁK
és okosotthon-rendszerek révén modern, fenntartható életmódot kínálunk. Az energiahatékony megoldásokat észrevétlenül csempésszük az általunk kínált otthonokba, így biztosítva az egyaránt kényelmes és környezetbarát lakhatást. Mindemellett, lakásaink tágas kialakításukkal, napfényes belső tereikkel és első osztályú burkolatokkal teremtik meg a klasszikusan elegáns és kortárs stílusjegyek összhangját, meleg és hívogató légkört teremtve, mely tökéletes a pihenésre vagy vendéglátásra.

RÉSZESÜLJÖN PRÉMIUM SZOLGÁLTATÁSOKBAN
a Seven Pearl lakójaként, mint például egy napindító edzés a ház edzőteremében, vagy egy könnyed séta a zöld belső kertben. Biztonságáról a nap 24 órájában működő portaszolgálattal és zárt mélygarázzsal gondoskodunk. Mindent pontosan és precízen az Ön életélményét figyelembe véve terveztünk meg.

A DOHÁNY UTCA 10. ÉS A SÍP UTCA 8-10.
szám alatt kialakított lakásaink exkluzív városi életet kínálnak, néhány lépésre Európa legnagyobb zsinagógájától. Így a Seven Pearl ingatlantulajdonosai nemcsak egy gyönyörű környezet, de az évszázados történelem részévé is válhatnak. A beruházás három épülete összesen 163 lakást, 11 kereskedelmi helyiséget, valamint egy kétszintes, 151 férőhelyes mélygarázst foglal magába. Az építkezés 2025 januári indulása ugyan átmeneti változást hoz a terület életében, de mindenkit biztosítunk arról, hogy megéri a várakozás. A Seven Pearl nem csupán egy otthon, hanem egy a kultúrát és luxust egyesítő élettér. Lépjen be egy világba, ahol az eleganciát Európa egyik legikonikusabb területének varázsa teszi még ellenállhatatlanabbá.

FIZETÉSI ÜTEMEZÉS
A feltüntetett ár önerős fizetés esetén érvényes. Az első vételárrészlet a teljes vételár 70%-a, a további vételárrészlet a használatbavételi engedélyt követően esedékes. Amennyiben ettől eltérő fizetési ütemezést szeretne kérni, vagy hitelt szeretne igénybe venni, kérjük forduljon munkatársunkhoz! Ezekben az esetekben a vételár módosulhat.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2769 e Ft
1850 e Ft -50%
1504 e Ft -84%
1694 e Ft -64%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
182.783 M Ft m Ft
136 m Ft -34%
115.5 m Ft -58%
132.3 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 10, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület, Zsinagógával szemben
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
62 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

138.8 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület