NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 10, 3. emelet

+ 1 kép 1/4
208 366 218 Ft208.366 M Ft 2 778 216 Ft/m2
2 + 1 szoba
75 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 424
Pállai Andrea

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÜDVÖZÖLJÜK A SEVEN PEARLBEN,
ahol a luxus és a történelem találkozik, elegánsan kiegészítve Budapest VII. kerületének életét. A Seven Pearlt kifejezetten a kifinomultság és kényelem jegyében terveztük, ahol minden, amire csak vágyik egy karnyújtásnyira van Öntől. Itt, új otthonában nemcsak első osztályú komfort és tágas terek várják, de időtlen elegancia is.

A LEGÚJABB TECHNOLÓGIÁK
és okosotthon-rendszerek révén modern, fenntartható életmódot kínálunk. Az energiahatékony megoldásokat észrevétlenül csempésszük az általunk kínált otthonokba, így biztosítva az egyaránt kényelmes és környezetbarát lakhatást. Mindemellett, lakásaink tágas kialakításukkal, napfényes belső tereikkel és első osztályú burkolatokkal teremtik meg a klasszikusan elegáns és kortárs stílusjegyek összhangját, meleg és hívogató légkört teremtve, mely tökéletes a pihenésre vagy vendéglátásra.

RÉSZESÜLJÖN PRÉMIUM SZOLGÁLTATÁSOKBAN
a Seven Pearl lakójaként, mint például egy napindító edzés a ház edzőteremében, vagy egy könnyed séta a zöld belső kertben. Biztonságáról a nap 24 órájában működő portaszolgálattal és zárt mélygarázzsal gondoskodunk. Mindent pontosan és precízen az Ön életélményét figyelembe véve terveztünk meg.

A DOHÁNY UTCA 10. ÉS A SÍP UTCA 8-10.
szám alatt kialakított lakásaink exkluzív városi életet kínálnak, néhány lépésre Európa legnagyobb zsinagógájától. Így a Seven Pearl ingatlantulajdonosai nemcsak egy gyönyörű környezet, de az évszázados történelem részévé is válhatnak. A beruházás három épülete összesen 163 lakást, 11 kereskedelmi helyiséget, valamint egy kétszintes, 151 férőhelyes mélygarázst foglal magába. Az építkezés 2025 januári indulása ugyan átmeneti változást hoz a terület életében, de mindenkit biztosítunk arról, hogy megéri a várakozás. A Seven Pearl nem csupán egy otthon, hanem egy a kultúrát és luxust egyesítő élettér. Lépjen be egy világba, ahol az eleganciát Európa egyik legikonikusabb területének varázsa teszi még ellenállhatatlanabbá.

FIZETÉSI ÜTEMEZÉS
A feltüntetett ár önerős fizetés esetén érvényes. Az első vételárrészlet a teljes vételár 70%-a, a további vételárrészlet a használatbavételi engedélyt követően esedékes. Amennyiben ettől eltérő fizetési ütemezést szeretne kérni, vagy hitelt szeretne igénybe venni, kérjük forduljon munkatársunkhoz! Ezekben az esetekben a vételár módosulhat.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 04. 21.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2778 e Ft
1850 e Ft -50%
1504 e Ft -85%
1694 e Ft -64%
Ennek az ára
Belső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
208.366 M Ft m Ft
136 m Ft -53%
115.5 m Ft -80%
132.3 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 10, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Villányi út
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
3 + 1 szoba
75 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

108 M Ft
3 + 1 szoba
108 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Klauzál tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

124 M Ft
3 szoba
69 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szenes Hanna Parknál eladó nagypolgári lakás