Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

129 900 000 Ft129.9 M Ft 1 396 774 Ft/m2
3 szoba
93 m²
2. emelet
építés éve:1908

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Exkluzív polgári lakás Budapest szívében Tágas terek, kivételes lokáció!

Álmodozik egy belvárosi otthonról, amely elegáns, jól felszerelt és azonnal költözhető? Most megtalálta! Ez a háromszobás, 93 m²-es nagypolgári lakás a VII. kerület egyik legkeresettebb részén, Erzsébetvárosban található 20 perc sétára a Városligettől és az Andrássy úttól. Ideális választás családoknak, városi életet kedvelőknek és befektetőknek egyaránt.

Az ingatlan legfontosabb jellemzői:
Alapterület: 93 m²

Szobák száma: 2 tágas szoba, tágas amerikai konyhás nappali, amiből alkár egy harmadik szoba is kialakítható

Állapot: jó állapotú

Fűtés: gázcirkó, két szobában klíma

Fürdő: modern kialakítás, sarokkád

A lakás hangulata és kialakítása:
A klasszikus nagypolgári stílus ötvöződik a modern kényelmi megoldásokkal. A magas belmagasság, nagy ablakok és tágas helyiségek világos, barátságos életteret teremtenek. A lakás minden részlete átgondolt és funkcionális legyen szó a külön nyíló szobákról, vagy a praktikus fürdőszobáról .

Kivételes környezet minden karnyújtásnyira
Lokáció: Erzsébetváros élénk, de jól élhető városrész

Zöldterületek: pár perc sétára a Városliget és parkok

Kultúra & gasztronómia: kávézók, éttermek, színházak, múzeumok a közelben

Bevásárlás: boltok, pékségek, piacok a környéken

Oktatás: játszóterek, iskolák, óvodák, Állatorvosi Egyetem

Közlekedés: metró (M1, M2), troli, buszmegállók pár perc alatt elérhetők

Kiknek ajánljuk?
Családoknak, akik tágas, kényelmes otthont keresnek kiváló infrastruktúrával.

Fiataloknak, akiknek fontos a belvárosi elhelyezkedés, de nem mondanak le a nyugodt lakókörnyezetről.

Befektetőknek, akik egy keresett környéken szeretnének biztos hozamú ingatlant.

Diákoknak vagy kiadási célra vásárlóknak, hiszen az egyetemek és közlekedés közelsége ideális ehhez.

Teljes körű ügyintézés kényelmes vásárlás
Az adásvétel minden lépésében segítjük Önt:

Díjmentes hiteltanácsadás bankfüggetlen megoldásokkal

Energetikai tanúsítvány, villamos biztonsági felülvizsgálat opcionálisan igénybe vehető

Gyors, megbízható ügyintézés, tapasztalt szakmai csapat támogatásával

Összegzés
Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem életstílus, amely Budapest legjavát kínálja: tágas, otthonos tér, kiváló lokáció, modern komfort és befektetésre is ideális paraméterek.

Ne maradjon le róla! Vegye fel a kapcsolatot még ma, és tekintse meg személyesen ezt a kivételes lakást!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK045067

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1397 e Ft
1504 e Ft 7%
1694 e Ft 18%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
129.9 M Ft m Ft
115.5 m Ft -12%
132.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

121 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

66.7 M Ft
2 szoba
43 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

23.9 M Ft
1 szoba
26 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
VIII. kerület
Eladó iroda

Budapest, VIII. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
20 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
107 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

65 M Ft
3 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

66.9 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó iroda

Budapest, XIV. kerület

49.5 M Ft
115 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

46.9 M Ft