Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
68 000 000 Ft68 M Ft 1 942 857 Ft/m2
1 + 1 szoba
35 m²
2. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Rónai Zoltán Róbert
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó lakás a Liszt Ferenc tér közelében, kiváló állapotban!

Belső-Erzsébetváros egyik kedvelt utcájában, a Kertész utcában eladó egy 35 nm-es, tégla építésű, második emeleti lakás. Az ingatlan udvarra néz, tájolása délkeleti, így kellemesen világos. A lakásban 2 (1,5) külön bejáratú szoba található, ami lehetővé teszi a bérbeadás szempontú hasznosítást is – jelenleg is bérlők lakják. A konyha gépesített, a fűtésről Mika 6 típusú gázkazán gondoskodik, a meleg vizet villanybojler biztosítja. A belmagasság 3,8 méter, ami még tágasabb érzetet ad a térnek.

A társasház rendezett, stabil anyagi háttérrel rendelkezik, a közös költség mindössze 9.900 Ft havonta. Az épület 1900-ban épült, körfolyosós kialakítású, lift nincs. Az ingatlan állapota kiváló, utoljára 2022-ben esett át felújításon.

A környék rendkívül jól ellátott: kiváló tömegközlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, a Liszt Ferenc tér pár perc sétára található, a közelben boltok, pékségek, éttermek, iskola, óvoda, játszótér is megtalálható. A parkolás közterületen megoldott.

Az ingatlan remek választás lehet első lakásként, de befektetésként is ideális.

További kérdés esetén szívesen állok rendelkezésére!

Referencia szám: LK091568-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1943 e Ft
1575 e Ft -23%
1675 e Ft -16%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68 M Ft m Ft
96.8 m Ft 30%
88.4 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Rottenbiller utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
5 szoba
108 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Madách Imre út