Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 2. emelet

+ 4 kép 1/7
68 500 000 Ft68.5 M Ft 1 522 222 Ft/m2
1 szoba
45 m²
2. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Binó Boglárka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, erkélyes lakás a Blaha Lujza tér közelében – kiváló lokáció, remek adottságok!

Eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező, erkélyes lakás Budapest szívében, a Blaha Lujza tér közvetlen közelében.A lakás erkélyes amelyből kellemes, utcai kilátás nyílik.

Főbb jellemzők:
•Világos, jól szellőző helyiségek
•Klímaberendezéssel felszerelt
•Cirkófűtéses rendszer
•Lift a házban
•Alacsony közös költség: mindössze 13.500 Ft/hó
•Jó állapotú, rendezett társasház

Lokáció:

Az ingatlan elhelyezkedése kiemelkedő – a M2-es metró mindössze 1 perc sétára található, emellett több villamos- és buszjárat is könnyedén elérhető. A közelben boltok, éttermek, kávézók, színházak, egyetemek, valamint számos szolgáltatás is megtalálható, így akár saját célra, akár befektetésnek is kiváló választás.

Ez a lakás ideális mindazoknak, akik a belváros lüktetését szeretnék élvezni, mégis értékelik a praktikus elrendezést és az erkély nyújtotta plusz kényelmet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1522 e Ft
1762 e Ft 14%
1723 e Ft 12%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft -23%
59.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

65 M Ft
2 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület, Dohány-Kazinczy sarok
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

83 M Ft
2 szoba
44 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

135 M Ft
3 szoba
86 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

105 M Ft