Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Hivatkozási szám: E-VII-23-738 Azonosító: E-VII-23-738Befektetési lehetőség – stílusos, azonnal kiadható nbsp apartman a Gozsdu udvar szomszédságában Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 1+1 félszobás, igényesen felújított lakást Budapest egyik legnépszerűbb és legpezsgőbb városrészében, Belső-Erzsébetvárosban, a Dob utca és Kazinczy utca sarkán, közvetlenül a Gozsdu udvar mellett. Az ingatlan a belváros központjában, a híres budapesti bulinegyed szívében található – ahol pezseg az éjszakai élet, mégis a lakás csendes, nyugodt társasházban helyezkedik el.Ez az ingatlan ideális választás befektetők számára, hiszen a társasházban engedélyezett a rövid távú kiadás, és a lakás már több mint 12 éve sikeresen működik Airbnb apartmanként. A jelenlegi tulajdonos igény esetén továbbra is vállalja az üzemeltetést, így a tevékenység zökkenőmentesen, engedélyeztetések nélkül folytatható – garantált bevételi forrást biztosítva. A lakás egy háromszintes, lift nélküli téglaépület második emeletén található. Az ingatlan 10 évvel ezelőtt teljes körű felújításon esett át, így az új tulajdonosnak már nincs semmilyen teendője.Frissen festve, modern bútorzattal, teljesen felszerelt állapotban várja új lakóját vagy bérlőjét – azonnal költözhető vagy kiadható.A kényelmet és korszerűséget az alábbi extrák biztosítják: Távirányítós elektromos redőnyök és beépített szúnyoghálók minden ablakon, H-tarifás hűtő-fűtő klímaberendezés, ami energiatakarékos és gázmentes megoldást kínál, csendes, nyugodt lakóközösség, ahol a lakások többsége szintén rövid távú bérbeadásban működik. A belváros közelsége nemcsak kulturális és gasztronómiai élmények végtelen sorát kínálja – elegáns éttermek, romkocsmák, galériák és hangulatos kávézók sorakoznak a közvetlen közelben –, hanem kiváló közlekedési lehetőségeket is: a metró, villamos és buszmegállók pár perc sétával elérhetők.Ez az ingatlan nem csupán egy otthon, hanem egy azonnali, stabil jövedelmet biztosító befektetés is, a főváros egyik legvonzóbb és leglátogatottabb negyedében.Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget – kérjen további információt még ma Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek Felmerülő kérdéseire szívesen válaszolok. Hívjon Mobil: +36-20-448-6400További ajánlataim:https: startingingatlan.hu ertekesitoink 105
Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 21. Utoljára módosítva: 2025. 06. 21.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet