City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 6. emelet

+ 6 kép 1/9
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 480 247 Ft/m2
3 szoba
81 m²
6. emelet
építés éve:1941

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 6. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Frimmel András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

7. kerület Madách térnél eladó egy 6. emeleti, utcai nézetű, nappali + 2 hálós lakás. A lakásban felújításra kerültek, a külső nyílászárók és a vezetékezés, de a fürdőszoba és konyha felújításra vár. A képek a lakás adottságainak megfelelően a kialakitható állapotot tükröző látványtervek Az épület szép állapotban van, a társasház mind lokáció mind állapot tekintetében kiváló. A lakást jelenleg bérlő lakja, aki szívesen maradna ha van rá lehetőség. Megtekintésért hívón bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1480 e Ft
1542 e Ft 4%
1706 e Ft 13%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
115.4 m Ft -4%
131.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

155.9 M Ft
3 szoba
129 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület