Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Erzsébetváros szívében liftes polgári házban lévő egy 1 emeleti, utcai nézetű, teljesen felújított, napfényes, amerikai konyhás nappalival és két plusz szobával rendelkező lakás, mely két fürdőszobával és egy külön vendég mosdóval is rendelkezik. A Városliget közelsége számos kulturális és szórakoztató lehetőséget kínál, valamint remekül ellátott boltok, éttermek és kávézók sora teszi teljessé az itt élők mindennapjait. A közlekedési kapcsolatok kiválóak, A lakás fűtése gáz cirkóval megoldott, ami hatékony és kényelmes megoldást kínál. Az ingatlan napfényes jellege és a jó elhelyezkedése biztosítja, hogy a lakás mindig világos és meleg legyen, ami nem csak a komfortérzetet növeli, de a fűtési költségeket is optimalizálja. Az ingatlan kiemelkedik modern és praktikus elrendezésével, amely ideális teret biztosít a mindennapokhoz.
Ha hitelre van szüksége a tanácsadóink díjmentesen a legjobb banki ajánlatokkal álnak rendelkezésre. Egyedi hitelek a Credipass-szal, mert minden élethelyzet más, és minden hitelnek Önhöz kell igazodnia. Gyors ügyintézés, egyedi konstrukciók, személyre szabott megoldások.
139000000 Ft
Érdeklődni:
Szabó Olga
0620/376-2717
szabo.olga@dh.hu
Referencia szám: LK056678-ZE
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 24. Utoljára módosítva: 2025. 04. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, 1. emelet