Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
VII.kerület külső Erzsébet-Város kedvelt részén a Péterfy Sándor utcában kínálunk megvételre - kizárólag a Balla Ingatlannál - egy 67nm-es,világos, jó állapotú két szobás lakást.
Fűtése gázkonvektoros , a meleg vizet villanybojler biztosítja. A szobában az ablakok felújítottak , redőnnyel felszereltek, a konyhában új műanyag ablak, új bejárati ajtó. A szobák eredeti fa parkettával burkoltak ami kifogástalan állapotú. Az ablakok a szobákban az utcára, a konyha pedig a belső udvarra nyílik, ezáltal nagyon világos.
A lakás igény szerint, több lakószobássá is könnyen átalakítható. (Pl.: nappali + két hálószoba)
A társasház lakóközössége jó, anyagi helyzete rendezett.
Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető!
A rezsi költség kedvező, víz, villany, gáz egyénileg mérhető. Közös költsége 15.000 ft, fűtése átlag 10.000 ft havonta.
Kiadásra vagy saját lakhatásra is nagyon jó választás ez a frekventált helyen lévő ingatlan.
Kikapcsolódás szempontjából számos lehetőség nyílik a környéken, pár perc sétával minden elérhető .
Közelben a Városliget, Budapest második legnagyobb közparkja, a főváros kedvelt pihenőhelye és kulturális centruma, amelynek határain számos nevezetesség, látványosság található.
A tömegközlekedés szempontjából is kedvező, közelben:Busz: 107, 108E, 112, 20E, 5. Metró: M2, M4. Villamos: 23.
Vásárlási és szórakozási lehetőségek szempontjából könnyen elérhetőek: Aréna, Corvin Pláza
Ha további kérdése merülne fel, vagy szeretné megnézni keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 08. Utoljára módosítva: 2025. 05. 26.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, VII. kerület, 2. emelet