Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, 3. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Kivételes befektetési lehetőség Budapest szívében, a VI. kerület elegáns Színháznegyedében
A város egyik legkeresettebb lokációjában kínálunk megvételre egy 139 m²-es, különleges karakterrel rendelkező, prémium ingatlant, amely egy rendezett, liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el.
Az ingatlan gondosan megtervezett, különálló négy lakóegységekből áll, amelyek igény szerint teljes bútorzattal, valamint meglévő bérlői konstrukcióval együtt kerülnek átadásra, így az új tulajdonos számára azonnali értékteremtési lehetőséget kínál.
A teljes körű felújítás során a funkcionalitás és az időtálló elegancia találkozott. A kivitelezéskor kizárólag minőségi alapanyagok, korszerű műszaki megoldások és harmonikus belsőépítészeti koncepció kerültek alkalmazásra.
Kiemelt felszereltség és műszaki tartalom:
- teljes körű klimatizálás
- elektromos redőnyrendszer
- prémium kategóriás konyhai gépesítés
- válogatott design bútorzat
- egyedi tervezésű, kifinomult belsőépítészeti megoldások
Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokba vehető.
Amennyiben egy valóban egyedi adottságokkal rendelkező, azonnali hasznosításra alkalmas belvárosi ingatlant keres, várom megtisztelő megkeresését a hét bármely napján.
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 26. Utoljára módosítva: 2026. 07. 10.
4 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, 3. emelet