Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
129 000 000 Ft129 M Ft 2 080 645 Ft/m2
3 szoba
62 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 990
Rosehill Agency KFt.
Rosehill Agency Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VI. Révay utcában, legfelső emeleten eladó egy 62 nm-es 3 szobás felújított, csendes, belső udvarra néző (de nincs függőfolyosó) nagyon jó beosztású, világos, napos lakás.
Cirkó fűtés, klíma és lift van.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2081 e Ft
1829 e Ft -14%
1694 e Ft -23%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
161.6 m Ft 20%
132.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

107.7 M Ft
1 szoba
283 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás