City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
179 000 000 Ft179 M Ft 2 265 823 Ft/m2
3 szoba
79 m²
3. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Csillag Tamás
Duna House Béke tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELEGÁNS, TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT LUXUSLAKÁS BUDAPEST SZÍVÉBENBudapest egyik legelőkelőbb városrészében, a VI. kerületi Ó utcában, pár lépésre az Andrássy úttól és a Bazilikától, eladó ez a 79 m²-es, igényesen felújított lakás, amely tökéletesen ötvözi a klasszikus eleganciát és a modern kényelmet.Az impozáns, 19. századi, liftes épület harmadik emeletén található lakás tágas nappalival, két elegáns hálószobával és két modern fürdőszobával rendelkezik.A fő hálószobához saját kádas fürdőszoba és WC tartozik, míg a második fürdő zuhanyzós kivitelű, szintén WC-vel ellátott.A lakás minden részlete a prémium minőséget tükrözi: 3 db Daikin hőszivattyú, hőszivattyús fűtés-hűtés, egyedi bútorok, design világítás, magas minőségű burkolatok és szaniterek, valamint elektromos árnyékolók teszik teljessé az összképet.A 3,7 méteres belmagasság elegáns, levegős térérzetet biztosít, amely tovább fokozza az otthon exkluzív hangulatát.A lakás teljes berendezéssel együtt eladó, így az új tulajdonos azonnal beköltözhet, vagy befektetési céllal is azonnal kiadható. 2500-3000 Euro között.A közös költség mindössze 21.000 Ft/hó, a lakás pedig külön mérőórákkal rendelkezik.A lokáció páratlan: néhány perc sétára az Andrássy úttól, az Operaháztól és a Deák tértől. A környéken világszínvonalú éttermek, kávézók, designer üzletek és kulturális helyszínek biztosítják a pezsgő belvárosi életet.Ez egy különleges lehetőség arra, hogy Budapest belvárosának szívében vásároljon exkluzív, prémium otthont ideális választás azok számára, akik luxust, kényelmet és presztízst keresnek.
Érd: Csillag Tamás 06-30-337-1066 vagy a csillag.tamas@dh.hu

Referencia szám: LK085021-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2266 e Ft
1829 e Ft -24%
1694 e Ft -34%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
179 M Ft m Ft
161.6 m Ft -11%
132.3 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.784 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft