Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
199 900 000 Ft199.9 M Ft 2 039 796 Ft/m2
2 szoba
98 m²
1. emelet
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Holig János
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tágas elegancia a belváros szívében — otthon, ahol a presztízs alapfelszereltség

Van, amikor nem kompromisszumot keres, hanem harmóniát.
Egy helyet, ami nem csupán jól néz ki, hanem jó érzés benne lenni.
Ahol a nappali fénye betölti a teret, és minden részlet azt sugallja: ez egy tudatosan megteremtett otthon.
Ha fontos Önnek a presztízs, a kényelem és a városi életstílus, ez a 98 m²-es, igényesen felújított lakás tökéletes választás lehet.
A klasszikus polgári stílus és a modern megoldások harmonikus találkozása adja meg azt az egyedi hangulatot, amit a város központja, az Erzsébet tér és az óriáskerék látványa kínál.

A tágas, világos nappali elegáns társasági térként szolgál, a kényelmes hálószoba pedig csendes, nyugodt hátteret biztosít a mindennapokhoz.
A magas belmagasság, a nagy ablakok és a minőségi anyaghasználat együtt teszik igazán különlegessé ezt az otthont.
A különlegesség azonban itt nem ér véget.
A lakás mellett található egy másik ingatlan is, amely akár egybenyitható a jelenlegi lakással, így egy rendkívül ritka, nagy alapterületű belvárosi luxusingatlan is kialakítható.
Ez a lehetőség nemcsak értéknövelő tényező, hanem hosszú távon is kiemelkedő potenciált jelent akár saját célra, akár befektetésként.

Az elhelyezkedés páratlan:
néhány perc sétára a Deák tér, az Andrássy út, a Bazilika és a város legjobb éttermei, kávézói és galériái.
Minden a városi élethez és a reprezentatív megjelenéshez szükséges elem adott.

Ez az otthon elegáns, mint az életstílusa.
Olyan ingatlan, amelyből csak nagyon kevés van, és amelyet csak kevesen engedhetnek meg maguknak.

Egy lakás, amely nemcsak a város térképén különleges hely, hanem a tulajdonos életében is valódi státuszt jelent.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2040 e Ft
1841 e Ft -11%
1675 e Ft -22%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
199.9 M Ft m Ft
112.6 m Ft -78%
88.4 m Ft -126%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.784 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

88.9 M Ft
1 + 2 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

66.5 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

130 M Ft
5 szoba
148 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

108.9 M Ft
4 szoba
110 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület