Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, félemelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 487 234 Ft/m2
2 szoba
47 m²
félemelet
építés éve:1875

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: félemelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kozmáné Buga Adrienne
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VI. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Izabella utcában kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, tehermentes polgári lakást, amely tökéletes választás lehet saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

A magasföldszinti, belső udvarra néző ingatlan csendes és nyugodt életteret biztosít a belváros szívében, miközben minden fontos szolgáltatás és közlekedési lehetőség néhány perc alatt elérhető.

A lakás nettó 47 nm-es, azonban a 4 méteres belmagasságnak és a két állógalériának köszönhetően a hasznos élettér bruttó 65 nm-re bővült.

Az ingatlan elrendezése kiváló:
2 tágas, egymásból nyíló szoba (18 és 19 nm)
mindkét szobában 9 nm-es állógaléria
praktikus, jól alakítható terek
ideális nappali + háló + dolgozó kialakítására
csendes belső udvari elhelyezkedés

A lakás megőrizte klasszikus polgári hangulatát, ugyanakkor kiváló alapot biztosít egy modern, stílusos felújításhoz is.

Műszaki jellemzők:
gazdaságos gázkonvektoros fűtés
villanybojler biztosítja a meleg vizet
4 méteres belmagasság
tehermentes ingatlan
azonnal költözhető

Az 1875-ben épült társasház rendezett, homlokzata felújított és kimondottan impozáns megjelenésű.

LOKÁCIÓ, AMI MINDENT VISZ
Az Izabella utca ezen szakasza Terézváros egyik legstílusosabb és legkeresettebb része, közel az Andrássy úthoz és a Diplomatanegyedhez.

Pár perc sétával elérhető:
Oktogon
M1-es földalatti
4-6-os villamos
73-as és 76-os troli
105-ös busz
Andrássy út
Hunyadi téri piac
Városliget

A környék valódi belvárosi életérzést kínál:
specialty kávézók
pékségek és brunch helyek
borbárok és éttermek
üzletek és szolgáltatások
fasorok, parkok, kulturális helyszínek

BEFEKTETÉSNEK IS KIVÁLÓ
A környék presztízse, valamint az egyetemek – többek között a Képzőművészeti Egyetem és az Állatorvostudományi Egyetem – közelsége miatt az ingatlan rendkívül könnyen kiadható és stabil keresletnek örvend.

Ideális lehet:
fiatal pároknak
első lakásnak
diákoknak
hosszú távú befektetésnek
kiadásra

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amely elkészülését követően a hirdetés frissítésre kerül.

Az ingatlan OTTHON START hitellel is megvásárolható!

Ha egy értékálló, kiváló lokációval rendelkező belvárosi ingatlant keres, amely egyszerre kínál polgári hangulatot és remek befektetési lehetőséget, ezt a lakást érdemes személyesen is megtekinteni!
Keressen bizalommal!

Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1487 e Ft
1860 e Ft 20%
1617 e Ft 8%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
114.6 m Ft 39%
240.4 m Ft 71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.015 M Ft
4 szoba
140 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.384 M Ft
5 szoba