NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 3. emelet

+ 6 kép 1/9
219 900 000 Ft219.9 M Ft 2 134 951 Ft/m2
4 szoba
103 m²
3. emelet
építés éve:1899

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Németh László
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium, felújított lakás Budapest VI. kerületének szívében

Fedezze fel ezt a kivételes állapotú, frissen felújított, 103 m²-es belvárosi lakást Budapest közkedvelt VI. kerületében. A tágas ingatlan 4 külön nyíló szobával és 2 modern fürdőszobával rendelkezik, így ideális választás családoknak, pároknak vagy akár befektetőknek is.

A lakás központi tere egy világos, napfényes nappali, amelyet nagyméretű ablakok tesznek még hangulatosabbá. A korszerűen kialakított belső térben beépített bútorok, praktikus tárolómegoldások, valamint modern LED hangulatvilágítás biztosítja a kényelmet és az esztétikus megjelenést.

Az ingatlan műszaki felszereltsége is kiemelkedő:

gáz cirkó fűtés
klímaberendezés
motoros redőnyök

A lakás elhelyezkedése kiváló: a környéken számos étterem, kávézó, üzlet és szolgáltatás található, mindössze pár perc sétára. A tömegközlekedési lehetőségek kiválóak, így a város bármely pontja gyorsan és kényelmesen elérhető.

Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető, így akár saját otthonnak, akár befektetésnek is ideális választás. A belvárosi elhelyezkedés és a magas műszaki színvonal miatt bérbeadás esetén is gyors megtérülés várható.

Ne maradjon le erről a remek lehetőségről—lépjen kapcsolatba velünk még ma!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2135 e Ft
1786 e Ft -20%
1738 e Ft -23%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
219.9 M Ft m Ft
196.8 m Ft -12%
186.1 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.795 M Ft
4 szoba
114 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület