Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Vörösmarty utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
155 000 000 Ft155 M Ft 1 534 653 Ft/m2
5 szoba
101 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Simon Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest VI. kerületének frekventált részén, a Vörösmarty utcában kínálunk megvételre egy 101 m²-es, 5 szobás, 1 emeleti ingatlant, amelyben 3 külön lakás került kialakításra, így azonnali hozamtermelő befektetési lehetőséget kínál.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy jelenleg két lakás bérbe van adva, a bérlők pedig szívesen maradnának, így a folyamatos bevétel már a vásárlás pillanatától biztosított.
A lakás kiváló állapotú, folyamatosan karbantartott, a 480 cm-es belmagasság pedig rendkívül tágas térérzetet biztosít, és további galériázási, átalakítási lehetőségeket is magában rejt. Az ingatlanban 3 fürdőszoba került kialakításra, ami ideálissá teszi több lakásos hasznosításra.
A fűtésről gáz cirkó rendszer gondoskodik, amely megbízható és költséghatékony megoldás. Az ÉNY-i tájolású, utcai nézetű helyiségek világosak, a városi panoráma pedig tovább növeli az ingatlan értékét.

Az épület 1920-ban épült, klasszikus polgári jegyeket hordoz, elhelyezkedése pedig kiváló: a környék aszfaltozott, rendezett utcákkal, pezsgő városi élettel és kiváló infrastruktúrával rendelkezik.

Belső-Terézváros Budapest egyik legkeresettebb befektetési lokációja: a közelben számos étterem, kávézó, üzlet és kulturális intézmény található, valamint a belváros minden fontos pontja könnyedén elérhető. A kiváló közlekedésnek köszönhetően az ingatlan rövid- és hosszútávú bérbeadásra egyaránt ideális.
Az ingatlan tehermentes és azonnal költözhető, így gyorsan birtokba vehető és hasznosítható.

Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik egy biztos hozamot termelő, több egységből álló, értékálló befektetést keresnek Budapest egyik legjobb lokációjában.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK Plusz és Otthon Start Program ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban, akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1535 e Ft
1219 e Ft -26%
1549 e Ft 1%
1600 e Ft 4%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
154.9 m Ft 0%
218 m Ft 29%
241.1 m Ft 36%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Vörösmarty utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.904 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

288.32 M Ft
5 szoba
160 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
28 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás