City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 11 kép 1/14
55 000 000 Ft55 M Ft 1 833 333 Ft/m2
1 szoba
30 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 324
Porkoláb Petra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó teljeskörűen felújított garzon a Terézváros szívében!

Budapest VI. kerületében, a Dessewffy utca 26. szám alatt, közvetlenül a Terror Háza Múzeum közelében eladó egy 30 nm-es, praktikus elrendezésű lakás.

Az ingatlan 2025-ben teljeskörű felújításon esett át, így az új tulajdonos egy modern, azonnal költözhető otthonba vagy befektetésbe léphet be.
A fűtést korszerű elektromos fűtőpanel biztosítja, a nyári komfortérzetről pedig klímaberendezés gondoskodik.

A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően a belváros, tömegközlekedés, éttermek, kávézók és kulturális látnivalók pár perc sétával elérhetők, így a lakás ideális saját célra vagy hosszútávú kiadásra egyaránt.

Lokáció: 1066 Budapest, Dessewffy utca
Alapterület: 30 nm
Felújítás: 2025, teljeskörű
Fűtés: elektromos fűtőpanel
Hűtés: klíma

További információért és megtekintésért keressen bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394097

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1833 e Ft
1836 e Ft 0%
1723 e Ft -6%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
55 M Ft m Ft
67 m Ft 18%
59.3 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

110 M Ft
3 szoba
61 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Rákóczi út
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

192 M Ft
5 szoba
122 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Klauzál utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

63.4 M Ft
1 szoba
39 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba