BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 10 kép 1/13
99 500 000 Ft99.5 M Ft 1 877 358 Ft/m2
2 szoba
53 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Bordács Gábor
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi elegancia + nyugalom, ritka kombináció a VI. kerületben! Eladó a VI. kerület Nagykörúton belüli részén, a Csengery utcában, 53 nm-es, két szobás, 2. emeleti, cirkófűtéses lakást. Az ingatlan mint MŰSZAKILAG, mint ESZTÉTIKAILAG IS felújított. A 7 éve történt felújítás során a következőt cserélték: - Új vízvezeték-hálózat - Új villanyhálózat és vezetékezés - Új fűtésrendszer cirkó + radiátorok - Thermo üveges, teljes körűen felújított nyílászárók - Mobilklíma - Alacsony rezsi: kb. 16.000 Ft/hó A lakás szinte minden oldalról körbefűtött minimális fűtési igénnyel rendelkezik. További tulajdonságok: Magas belmagasság; Tágas amerikai konyhás nappali;
Külön hálószoba; Külön gardróbszoba; Tágas fürdő walk-in zuhanyzóval;
A nappalit és a konyhát egy egyedi beépített bútor választja el nem fal, hanem stílusos térhatárolás. A lakberendező által megálmodott art deco és vintage hangulat karaktert ad nem egy steril, személytelen lakás.
Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034

Referencia szám: LK031905

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1877 e Ft
1841 e Ft -2%
1675 e Ft -12%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.5 M Ft m Ft
112.6 m Ft 12%
88.4 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft
6 szoba
130 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.9 M Ft
3 szoba
65 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület