NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
134 900 000 Ft134.9 M Ft 2 175 806 Ft/m2
3 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:1910

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Pleck Márta
Otthon Centrum VI. kerület, Ó utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Teljeskörűen, kiváló minőségben felújított lakás eladó a belváros szívében

- az Opera és az Oktogon között, a csendes, egyirányú Mozsár utcában
- amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba, 2 fürdőszoba, vendég WC, háztartási helyiség
- a lakás üres, a berendezett képek AI látványtervek
- magas minőségben felújított otthon, ahol a modern életstílus és a klasszikus elegancia találkozik
- modern, stílusos beépített konyha, Electrolux sütő, főzőlap, automata páraelszívó, mikrohullámú sütő, Whirlpool hűtő- és mosogatógép, extra, fényerősséget állatható hangulatvilágítás
- három rétegű nyílászárók, a hálószobákban redőnnyel
- H tarifa, elektromos radiátorok, hőszivattyús klímák melyek Wifin keresztül bárhonnan elérhetők, Ariston bojler
- kamera - riasztó kiépítése a vételár részét képezi
- TV optikai kábelek minden szobában kiépítve
- rengeteg extra, pl mágnese vízszűrő, Schneider kapcsolók, USB konnektorok, hangszigetelt álmennyezet
- laminált 12 mm vízálló padló
- átlagos állapotú ház, mely a filmeseket is megihlette nemrég
- páratlan adottságú környék, ahol a kulturális élet pezsgése és a gasztronómiai élvezetek sokszínűsége találkozik
- kiváló közlekedés, metró, 4-6 villamos pár perc sétára

Az ingatlanpiac egyik gyöngyszeme várja Önt, mert ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy életstílus, amely a városi élet nyüzsgését és a nyugalmat egyaránt kínálja.

Hívjon, jöjjön, nézze meg, érdemes!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 09.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2176 e Ft
1829 e Ft -19%
1694 e Ft -28%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
161.6 m Ft 17%
132.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

152.816 M Ft
3 szoba
78 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.784 M Ft
5 szoba
160 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
X. kerület