Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
77 900 000 Ft77.9 M Ft 1 343 103 Ft/m2
1 szoba
58 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó egy 58 m² + dupla galériás, frissen festett, amerikai konyhás, egy légterű lakás a VI. kerület szívében.A lakás különlegessége a két, körülbelül 7 m²-es galéria, amelyek hálórésznek és/vagy dolgozórésznek ideálisak. A 425 cm belmagasság tágas, világos térérzetet biztosít.Főbb jellemzők: földszinti elhelyezkedés, csendes társasház, tágas amerikai konyha, bútorozatlan nappali, könnyen személyre szabható berendezkedés, gázkonvektoros fűtés.A közlekedés kiváló, a tömegközlekedés és az üzletek a közelben találhatók. A parkolás utcán kivitelezhető. Lakossági matrica igénylésével költséghatékony megoldás. Előnyök: frissen festett, költözésre kész, rendkívül nyugodt környezet, belső udvarra néző, abszolút csendes lakás. A vizesedés/ázás kérdése prevenciós jelleggel rendszeresen megoldott kérdés. A város minden előnye könnyen elérhető.A nappaliban elhelyezett Aquapol berendezés biztosítja a levegő tisztaságát, frissességét, ezen felül zajmentesen működik. Az ingatlan korszerű, tágas műanyag ablakokkal rendelkezik. Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, azonnal költözhető, egy ideje nem lakott és nem volt bérbe adva.Ideális választás első lakásnak, fiatal pároknak vagy befektetésnek.Hitelügyintézéssel kapcsolatban is tudok kontakttal segíteni.Ha tetszik az ingatlan, keressen bizalommal. A megtekintést intézem!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 77900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK033870-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1343 e Ft
1803 e Ft 25%
1707 e Ft 21%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
77.9 M Ft m Ft
65.9 m Ft -18%
59.6 m Ft -31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

134.9 M Ft
3 szoba
88 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

122.9 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

273.904 M Ft
4 szoba
140 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

119 M Ft
2 szoba
85 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
4 szoba
119 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület