Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
285 190 000 Ft285.19 M Ft 1 677 588 Ft/m2
4 szoba
170 m²
2. emelet
építés éve:1890

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Luxus
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Álmai otthona a belváros pezsgését és a nagypolgári életérzés kifinomult luxusát ötvözi. A Podmaniczky utcában, egy patinás századfordulós társasház második emeletén kínálunk eladásra egy liftes házban található, teljes körűen felújított, 170 négyzetméteres, erkélyes luxuslakást. Az ingatlan négy szobával és három fürdőszobával rendelkezik, kialakítása tágas és nagyvonalú, minden részletében a kényelmet és az eleganciát szolgálja.

A rekonstrukció során a részletek is kiemelt szerepet kaptak: az impozáns belső terek falait az eredeti századfordulós gipszstukkók díszítik, amelyek elegáns, nagypolgári hangulatot teremtenek. Az ingatlan teljes körű műszaki felújításon esett át, a nyílászárókat restaurálták és cserélték, valamint a víz- és csatornavezetékek is megújultak. A fűtésről korszerű cirkó kazán gondoskodik.

Az ingatlan tehermentes és rugalmasan megtekinthető. További információért, illetve időpont-egyeztetés céljából várom hívását a hét bármely napján.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 790000 EUR
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK073100-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1678 e Ft
1786 e Ft 6%
1738 e Ft 3%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
285.19 M Ft m Ft
196.8 m Ft -45%
186.1 m Ft -53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út