Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Eötvös, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
76 900 000 Ft76.9 M Ft 2 261 765 Ft/m2
1 szoba
34 m²
1. emelet
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Kecskés Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

VI. Eötvös utcában galériás, szép, felújított lakás eladó!

Eladó az Oktogontól két perc sétára egy felújított, bútorozott, 34 m²-es, 1 szobás téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, az Eötvös utcában.

Az ingatlan egy csendes, nyugodt, rendezett társasház 1. emeletén helyezkedik el az Eötvös utca és az Aradi utca találkozásánál.

A lakás állapota kiváló, a téli melegről gázcirkó gondoskodik. A szoba felett található galéria (ma. 170 cm) 12 nm-rel növeli meg a hasznos teret.

Az egyedi hangulatú, udvari kilátás nyugodt és csendes környezetet garantál.

A környék infrastruktúrája kiváló, minden fontos helyszín könnyedén megközelíthető.

Ideális választás lehet egyedülállóknak vagy pároknak, akik a belváros dinamizmusát keresik, de értékelik a nyugodt otthoni környezetet is.

Irányára: 76.900.000 ft, mely magában foglalja a képeken látható teljes berendezést is.

Bármilyen kérdése merülne fel, keressen bizalommal.

ID 390099

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2262 e Ft
1823 e Ft -24%
1803 e Ft -25%
1707 e Ft -32%
Ennek az ára
Külső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
76.9 M Ft m Ft
64.2 m Ft -20%
65.9 m Ft -17%
59.6 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Külső Terézváros, Eötvös, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Keszkenő u
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

99.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szinyei Merse utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

114.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

289.096 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

274.641 M Ft
4 szoba
140 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
146 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

139 M Ft