River Life

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Vasvári Pál utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
268 000 000 Ft268 M Ft 2 680 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 269
Bartyik Betti
Premium Apartments

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában eladó ez a magas minőségben felújított, tágas, világos luxuslakás.

A felújítás során minden nyílászáró kicserélésre került, melyek a belváros zaját teljesen kiszűrik, továbbá minden szomszéddal határos fal hangszigeteléssel látták el, növelve az itt lakó komfort érzetét.

Az amerikai konyhának köszönhetően az amúgy is tágas nappali még nagyobbnak tűnik. A nappaliban és hálószobákban az egyedi tervezésű bútorok kerültek.
A lakás legszembetűnőbb különlegessége az egyedileg ide tervezett és gyártott gipszmennyezet a nappaliban és a hálószobákban, valamint a polgári hangulatot idéző gipszkazetták az oldalfalakon, amik mind egyedi kézmunkával készültek.

A hálószobákban megtalálható beépített gardróbszekrényeknek köszönhetően rengeteg pakoló felület áll rendelkezésre.
A konyha teljesen felszerelt és gépesített, a konyhabútor szintén egyedi tervek alapján készült.
A fürdőszobákba magas minőségű burkolatok és szaniterek (Grohe, Villeroy& Boch) kerültek kiválasztásra, továbbá a tükrök is egyedi tervek alapján, kézműves technikával készültek.
A luxus hatást növelve a nappaliban kiváló minőségű 5.1-es házimozi rendszer került beépítésre Smart TV-vel, ezen kívül a hálószobákba is szintén bekerült egy-egy Smart TV.

Az ingatlanhoz a legközelebbi mélygarázs 200 méterre található.

EXTRÁK:Extrák: LED világítás, Klíma, 5.1 Házimozi-rendszer, Hangszigetelés, Gránit mosogató, Egyedileg gyártott, kőris bútorok, Mosható falfelületek, Falba süllyesztett széf

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2680 e Ft
1786 e Ft -50%
1738 e Ft -54%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
268 M Ft m Ft
196.8 m Ft -36%
186.1 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Vasvári Pál utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 + 1 szoba
56 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
89 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
4 + 1 szoba
113 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft