Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Király utcában Penthouse lakás eladó!, 4. emelet

396 588 000 Ft396.588 M Ft 3 448 591 Ft/m2
5 szoba
115 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
dr. Nagy Rebeka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó értékálló luxusotthonok a Király utcában – prémium szintű városi életstílus, kompromisszumok nélkül

Egy valódi, műemléki értéket képviselő épület újult meg XXI. századi műszaki tartalommal, a legmodernebb belsőépítészeti és épületgépészeti megoldásokkal, miközben hű marad Budapest klasszikus történelmi arculatához.

Ez a projekt nem csupán egy fejlesztés, hanem koncepció, amely a városi eleganciát és a hosszútávon is megtérülő, válságálló befektetést ötvözi.
Az országos védelem alatt álló épület páratlan értéket képvisel, amely a VI. kerület legfrekventáltabb részén, Terézváros szívében helyezkedik el – közvetlenül az Andrássy út és a Gozsdu udvar ölelésében, néhány perc sétára a Bazilikától, a Deák tértől és a Váci utcától.

A projekt ikonikus elemeit képezik a tetőtérbe épített penthouse lakások, amelyek minden tekintetben a legmagasabb igényeket szolgálják.

A történelmi városszövetre reflektáló kortárs beépítés, a panorámás tetőteraszok és a nagy üvegfelületekkel határolt, benapozott terek mind a modern városi lét legfőbb értékeit jelenítik meg.
Ebben a környezetben valódi élmény otthont teremteni vagy befektetést eszközölni.
A lakások kialakítása során elsődleges szempont volt a funkcionalitás és az időtállóság: a belső terek okosotthon rendszerrel, prémium burkolatokkal, olasz konyhabútorral és Bosch beépített gépekkel kerülnek átadásra, lehetőséget adva a személyre szabott kialakításra is.

A kínált ingatlan a projekt egyik kiemelt egysége: nettó 115,20 m² alapterületű, 4. emeleti penthouse lakás, amely egy amerikai konyhás nappalit, négy külön nyíló hálószobát, három fürdőszobát egy 18,82m²-es teraszt és 81,27m²-es tetőteraszt foglal magában.
A lakás kiváló belső elrendezése nem csupán lakófunkció szempontjából ideális, de bérbeadásra vagy hosszútávú megtérülésre optimalizált, így mind magáncélra, mind befektetési szándékkal keresők számára is kitűnő választás.

A környék kiváló közlekedési adottságai – a metróhálózat közelsége, az éjjel-nappal elérhető villamos- és buszjáratok – mellett a belvárosi élet minden előnyét kínálja: exkluzív éttermek, kulturális intézmények, galériák és designer butikok sokasága teszi teljessé a mindennapokat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a páratlan adottságú lakás, szívesen átküldöm a projekt többi, még elérhető lakásának részletes dokumentációját is – hiszen egy ilyen értékálló beruházás kiválasztása mindig személyes döntés.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3449 e Ft
1571 e Ft -120%
1617 e Ft -113%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
396.588 M Ft m Ft
214.6 m Ft -85%
240.4 m Ft -65%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Király utcában Penthouse lakás eladó!, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

51 M Ft
1 szoba
49 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

175 M Ft
1 szoba
100 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

91.245 M Ft
2 szoba
39 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.125 M Ft
2 szoba
39 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

149 M Ft
3 szoba
98 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

95.025 M Ft
2 szoba
44 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²