Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
135 000 000 Ft135 M Ft 1 184 211 Ft/m2
4 szoba
114 m²
földszint
építés éve:1940

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Pogány Márk
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hatalmas, tágas és napfényes eladó lakás a Diplomatanegyedben!

Budapest VI. kerületének szívében eladó ez a tágas, sok ablakos, napfényes lakás a csendes Munkácsy Mihály utcában egy impozáns, zárt lépcsőházas nagypolgári házban.

Alakítsa ki álmai otthonát és/vagy fektesse be pénzét biztonságosan!

A LAKÁS

- 114 nm2
- 2014-ben volt teljeskörűen felújítva
- saját pincével
- klimatizált
- a falak zöme mozgatható, tetszés szerint
- műanyag nyílászárók
- azonnal birtokbavehető
- gáz, villany, víz, minden bekötve
- különálló konyha
- 2 wc
- világos, sok ablakkal
- kis fenntartási költségek, mindeg egyedi mérős
- kiváló befektetési lehetőség

A HÁZ

- a Munkácsy Mihály utca egyik legnívósabb nagypolgári háza
- zárt lépcsőházas, nem körfolyosós
- rendkívül csendes, nem hallatszik be az utca zaja
- a közös költség 24.000 Ft
- jó lakóközösség

A KÖRNYÉK

- Andrássy út, Hősök tere, Nyugati pályaudvar, Városliget pár perc sétára
- kiváló közlekedés, troli megálló a ház előtt, 1-es metró (Kisföldalatti) 3p séta
- remek parkolási lehetőség, mindig van hely az utcán, de a házzal szemben van egy fizetős parkoló is
- a Podmaniczky utcán és a párhuzamos Szondi utcán ill Andrássy úton számtalan vásárlási lehetőség és étterem, kávézó várja
- a Westend hátsó bejárata is szintén kb 5 perc séta
- minden gyalog elérhető

Ez az ingatlan ideális választás azok számára, akik egy új, modern otthont szeretnének, vagy irodát, üzethelyiséget, befektetést, ez a lakás minden célra kiváló lehetőséget kínál.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ne maradj le erről a remek lehetőségről, hívj bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1184 e Ft
1821 e Ft 35%
1757 e Ft 33%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
135 M Ft m Ft
195.6 m Ft 31%
183.6 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szondi-Bajnok utca sarkán eladó lakás
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor