Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 5. emelet

+ 5 kép 1/8
271 858 000 Ft271.858 M Ft 2 140 614 Ft/m2
4 szoba
127 m²
5. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 505
Szilágyi Szilvia
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

HAMAROSAN KÖLTÖZHETŐ
BELSŐ KÉTSZINTES 127nm-es, 5 szobás lakás, 22,6nm-es TETŐTERASSZAL, ahol jakuzzi kialakításra is lehetőség van.

Budapest 6. kerületében, a pesti Broadway közelében, 15 új lakás kerül értékesítésre. Az új projekt, az UNESCO világörökség részét képező műemlék védettség alatt álló épület felső szintjén és tetőterében helyezkedik el. Műszakilag és esztétikailag is igazodik a környék exkluzív elvárásaihoz. Méretüket tekintve 64 -154 nm alapterületű lakások választhatók, melyek egyszintes, kétszintes illetve belső háromszintes luxuslakások nagyméretű tetőterasszal, télikerttel minden igényt kielégítő kivitelben készülnek. Műszaki tartalmát tekintve, külső nyílászárók rendszere: Gealan S9000 ötkamrás, 3 rétegű, kiváló hang és hőszigetelést biztosító rendszer, elektromos redőnyökkel. A melegburkolatú helyiségekben oldalfali fan-coilos, a hidegburkolatú helyiségekben padlófűtéses megoldás van. A hőszivattyúk saját vezérlő automatikával rendelkeznek, melyek a fűtési-hűtési kört is tudják vezérelni, időjárásfüggő szabályozással működnek.

Referencia szám: M291588

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2141 e Ft
1821 e Ft -18%
1757 e Ft -22%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
271.858 M Ft m Ft
195.6 m Ft -39%
183.6 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület