Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, 4. emelet

+ 12 kép 1/15
214 020 000 Ft214.02 M Ft 2 161 818 Ft/m2
3 szoba
99 m²
4. emelet
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 367
Andrássy Róbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Álmai otthonát vagy biztos befektetését keresi Budapest szívében? Ez az ingatlan mindkét szerepben tökéletesen helytáll!

Ez a 2 hálószobás – 2 fürdőszobás, minőségi kivitelű lakás a város egyik legnívósabb lokációjában, közvetlenül a Szent István Bazilika közelében található. A tágas terek, a működő kandalló, valamint a teraszról nyíló lélegzetelállító panoráma egyedülálló hangulatot teremtenek, legyen szó saját használatról vagy bérbeadásról.

Kiváló befektetési lehetőség: a lakást jelenleg megbízható bérlő lakja havi 2500 EUR díj ellenében, így az ingatlan azonnal hozamot termel.

Főbb jellemzők:

2 kényelmes, külön nyíló hálószoba
2 igényesen kialakított fürdőszoba
Tágas amerikai konyhás nappali
Hangulatos, működő kandalló
Nagyméretű terasz lenyűgöző kilátással a Bazilikára
Gépiesített konyha, minőségi burkolatok
Klimatizált,
Felújított liftes társasház
50m-re parkoló bérelhető 250EUR/hó
Jelenleg is bérbeadott: 2500 EUR/hó bevétel
Ez a lakás nem csupán egy ingatlan, hanem egy exkluzív életstílus és egy biztos hozamot nyújtó befektetés egyben.

Ne maradjon le róla – kérjen időpontot a megtekintésre még ma! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 382947

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2162 e Ft
1858 e Ft -16%
1706 e Ft -27%
Ennek az ára
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
214.02 M Ft m Ft
162.5 m Ft -32%
131.3 m Ft -63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

129.5 M Ft
3 szoba
88 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

217.77 M Ft
4 szoba
114 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

181.17 M Ft
3 szoba
93 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

214.9 M Ft
3 szoba
94 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor