Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 4. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Az Arany János utcai metrómegállónál, karbantartott, liftes házban 3 szobás ingatlan eladó!
Negyedik emeleti, tetőtér beépítéssel készült, 3 nagyméretű szoba mellett két tárolóval, külön WC-vel, külön fürdőszobával és szeparált konyhával rendelkezik.
Fűtése egyedi, gáz cirkó.
Az ingatlant kényelmesen, zárt lépcsőházon keresztül lehet elérni. Az ingatlant a tér maximális kihasználása ideális hellyé teszi azok számára akiknek sok helyiségből álló, központi helyen fekvő
ingatlanra van szüksége.
Az ingatlan kiosztása:
előszoba3.69 m²
tároló5.79 m²
szoba28.49 m²
szoba22.61 m²
szoba17.3 m²
fürdőszoba7.55 m²
konyha6.66 m²
közlekedő16.39 m²
wc1.66 m²
közlekedő2.7 m²
tároló9.02 m²
Megtekintése, előre egyeztetve lehetséges.
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2025. 09. 21.
3 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út, 4. emelet
Eladó ingatlanok a környékről
