Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Diplomatanegyed, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
161 000 000 Ft161 M Ft 1 872 093 Ft/m2
3 szoba
86 m²
2. emelet
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Molnár Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Avenue Gardens ,Andrássy út.
Képzeld el, hogy egy exkluzív, galériás lakás vár rád Budapest szívében, a Diplomatanegyedben, ahol a modern életstílus és a prémium kivitelezés találkozik. Ez a használt, de kiváló állapotú lakás az Andrássy úton helyezkedik el, mindössze néhány lépésre a város legjobb szolgáltatásaitól. Az ingatlan 86 négyzetméteres alapterületével, 3 tágas szobájával és 2 fürdőszobájával ideális választás lehet középkorúak számára, akik a kényelmet és a stílust keresik. A lakás fűtése házközponti, egyedi méréssel, így mindig a megfelelő hőmérsékletet biztosítja, függetlenül az évszaktól. Az ingatlan beépített bútorokkal és szekrényekkel rendelkezik, így a tárolási lehetőségek maximális kihasználása mellett a lakás esztétikáját is fokozza. A tágas nappali a középpontja a lakásnak, ahol baráti összejövetelek vagy családi programok lebonyolítása is könnyedén megvalósítható. A környék ellátottsága kiváló, hiszen a legfontosabb üzletek, éttermek és szolgáltatások mind a közelben találhatóak. A közlekedési csomópont közelsége miatt kitűnő közlekedési lehetőségek állnak rendelkezésre, így akár autóval, akár tömegközlekedéssel könnyen elérheted a város bármelyik pontját. Az elektromos autó töltés lehetősége is adott, így a modern technológia iránt érdeklődők számára is ideális választás. A Diplomatanegyed egy felkapott környék, ahol a biztonság és a csendesség egyaránt garantált. A portaszolgálatnak köszönhetően mindig van valaki, aki figyel a lakók biztonságára, így nyugodtan élvezheted az itt töltött időt. Az ingatlan központi elhelyezkedése lehetővé teszi, hogy a város nyüzsgését és a nyugalmat egyaránt megtaláld. Ez a modern, belvárosi lakás nemcsak egy otthon, hanem egy életstílus is. A belső kertben ,Japán kert lett kialakítva,egy kis csordogáló patakkal.Ha kérdéseid lennének, vagy szeretnéd személyesen is megtekinteni ezt a páratlan ingatlant, bátran keress bizalommal! Az ingatlanpiac ezen szegmense iránti érdeklődés folyamatosan növekszik, ne hagyd ki ezt a kivételes lehetőséget!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Diplomatanegyed m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1872 e Ft
1692 e Ft -11%
1858 e Ft -1%
1706 e Ft -10%
Ennek az ára
Diplomatanegyed átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
161 M Ft m Ft
157.1 m Ft -2%
162.5 m Ft 1%
131.3 m Ft -23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Diplomatanegyed, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

287.384 M Ft
5 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Andrássy út
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

329.9 M Ft
3 szoba
146 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

109.8 M Ft
1 szoba
283 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület