Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, Lipótváros, Ferenciek tere, félemelet

+ 7 kép 1/10
59 900 000 Ft59.9 M Ft 2 139 286 Ft/m2
1 szoba
28 m²
félemelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: félemelet
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 241
Bajzik Gábor
Ingatlan-Ház-Lakás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Hivatkozási szám: IHL-G-912
Eladó lakás Budapest V. kerületben, a Ferenciek terén!

Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.

Az ingatlan udvari nézetű, így a belvárosi elhelyezkedés ellenére csendes, nyugodt környezetet biztosít.

A lakás felújítandó állapotú, az új tulajdonosa saját igényei és ízlése szerint alakíthatja ki, legyen szó befektetésről vagy saját célra történő hasznosításról.

A társasház állapota jó, lakóközössége rendezett.

A lokáció kiváló:
a város egyik legkeresettebb részén található, kiváló közlekedéssel, éttermekkel, kávézókkal és minden szükséges szolgáltatással a közelben.

Ingyenes hitel ügyintézéssel és ügyvédi háttérrel segítjük ügyfeleinket a vásárlásban. Ha vásárláshoz még el kell adnia jelenlegi otthonát, annak értékesítését, kedvezményesen vállaljuk, hogy mihamarabb be tudjon, költözi álmai otthonába!
További információkért és megtekintésért várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
IRÁNYMUTATÁS A CSOK + MAXIMÁLIS KIHASZNÁLÁSÁNAK LEHETŐSÉGÉRE AMENNYIBEN NEM RENDELKEZNEK KÖZÖSEN ELSŐ LAKÁSSAL!

TELJES KÍNÁLATUNKAT TERÜLETENKÉNT BŐVEBB INFORMÁCIÓKKAL SZEMÉLYRE SZABVA SPECIFIKUSAN A LENTI LINKEN TÁJÉKOZÓDHAT. HITELEK, BABAVÁRÓ és LTP KALKULÁTOROK. KERESSEN MINKET PROFILUNKON:
https://ingatlanhazlakas.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lipótváros m² ár
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2139 e Ft
2117 e Ft -1%
2279 e Ft 6%
1723 e Ft -24%
Ennek az ára
Lipótváros átlagár
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
79.5 m Ft 25%
86.6 m Ft 31%
59.3 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Ferenciek tere, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
107 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

260 M Ft
3 szoba
98 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

347.7 M Ft
3 szoba
176 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

214.02 M Ft
1 szoba
44 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dózsa György út
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95.5 M Ft
2 szoba
67 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

420 M Ft
4 szoba
147 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

713.4 M Ft
6 szoba
310 m²
V. kerület, Lipótváros, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

283 M Ft
5 szoba
157 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
I. kerület
Eladó téglalakás