Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
***FASHION STREET-EN 2. EMELETI, VILÁGOS, 71 NM-ES LAKÁS***
Eladásra kínálunk egy IGAZI KURIÓZUM-ot, egy 71,00 nm-es napfényes lakást Budapest szívében, az ikonikus Fashion Street-en.
A közvetlenül a Kempinski Hotel-lel szemben elhelyezkedő ingatlan KIEMELKEDŐ LOKÁCIÓJÁNAK köszönhetően nem csupán remek befektetési lehetőséget kínál, hanem egyedülálló életstílust is ígér. Az utcai nézettel rendelkező lakás modern és stílusos otthont biztosít leendő tulajdonosa számára.
A lakás a tulajdoni lapon 1 szobás, de ötletesen 2 egybenyíló szobát alakítottak ki benne.
A különleges, 1912-ben épült, premodern stílusban épült társasház egyben műemlék is.
Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 16.
2 szobás téglalakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, V. kerület, 2. emelet