Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 3. emelet

+ 11 kép 1/14
119 000 000 Ft119 M Ft 2 833 333 Ft/m2
1 szoba
42 m²
3. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Lipiczky András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egy hangulatos tér a belváros közepén, ahol a XVIII. és XXI. század építészete harmóniában együtt él.

A tér déli oldalán a Szent Anna templom és a pár éve átadott Emerald Residence modern épülete öleli egymást.
Nyugati részén a korai modern szecesszió egyik ikonikus épülete a „Török- bankház” szemléli új szomszédját a Szervita Square Building üveg palotáját.
Itt található Lajta Béla, Rózsavölgyi háza is a földszinten üzletekkel, felettük a Rózsavölgyi szalonnal, a felső emeleteken pedig lakásokkal.

A lakás a Rózsavölgyi ház 3. emeletén a térre néz.
42 m2, a térre néző nappali hátsó frontján üveg tolóajtóval leválasztva egy hálófülke található.
Konyhája modern, gépesített, ablakkal a ház belső udvara felé.
A fürdőben épített zuhany, henger alakú kézmosóval került kialakításra.
A közlekedő mennyezetig érő gardróbjában kapott helyet a mosó – szárító gép.

A lakás klimatizált, fűtése házközponti.

A lakásban bérlő van, 6 éves bérleti szerződéssel, emelkedő bérleti díjjal.

Ajánlom befektetésnek.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2833 e Ft
2279 e Ft -24%
1723 e Ft -64%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
119 M Ft m Ft
86.6 m Ft -37%
59.3 m Ft -101%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.9 M Ft
4 szoba
121 m²
V. kerület, Lipótváros, Bazilikára panorámás lakás
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

316.59 M Ft
3 szoba
177 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

130 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba