Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
V. kerületben, Lipótváros a Honvéd utcában eladó egy utcai, 2. emeleti, 31 m²-es, teljes körűen felújított stúdiólakás, amely elhelyezkedésének és állapotának köszönhetően kiválóan alkalmas rövid- vagy hosszútávú kiadásra, így remek befektetési lehetőség.
A lakás főbb jellemzői:
*Alapterület: 31 m² stúdiólakás
*Emelet: 2. emelet (liftes házban)
*Elosztás: külön nyíló fürdőszoba épített tusolóval és WC, külön kis gardrób/háztartási helyiség, ezen helyiségek mindegyike külön ablakkal rendelkezik
*nyugati fekvésű
*Állapot: teljes körű, prémium minőségű felújításon esett át
*Új elektromos és vízhálózat
*Minőségi burkolatok
*Hő- és hangszigetelt fa nyílászárók
*Új, motoros fa redőny
*Az ingatlan belsőépítészeti kialakítása és praktikusan kihasznált alapterülete miatt ideális rövid- vagy hosszútávú kiadásra, valamint első otthonnak is tökéletes választás.
A társasházról:
*Az épület a Magyar Szecesszió Háza, azaz a híres Bedő-ház része, amelyet 1903-ban Vidor Emil tervezett szecessziós (Art Nouveau / Jugendstil) stílusban, magyar népművészeti ornamentikával és Zsolnay díszekkel
*Jól karbantartott, normál állapotú épület, nem körfolyosós kialakítással, amely fokozza a lakás intimitását és komfortérzetét
*Lift rendelkezésre áll
*Házközponti fűtés biztosítja a kellemes hőérzetet a hideg hónapokban
*Közös költség: 18.386 Ft/hó, amely tartalmazza a fűtés átalánydíját is
Lokáció:
Az V. kerület egyik legkeresettebb részén, Lipótváros szívében kínálunk eladásra egy azonnal kiadható, magas hozamot biztosító ingatlant. A környék rendkívül frekventált, közel a Duna-parthoz, Parlamenthez, Szabadság térhez, valamint könnyen elérhetőek a belváros kulturális, üzleti és gasztronómiai központjai is. Kitűnő közlekedés jellemzi, több metró-, busz- és villamosvonal néhány perces sétával elérhető.
Közlekedés:
*Pár perc sétára az M3 metró (Arany János utca) és M2 metró (Kossuth tér) megállók.
*2-es villamos a Duna-parton, valamint 15, 115 és 9-es busz a közelben.
*Nyugati pályaudvar és több BKK járat 10 percen belül elérhető.
*BUBI kerékpárállomás és biciklisáv is található a környéken.
Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen. Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.
Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 08. Utoljára módosítva: 2025. 08. 08.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Budapest, V. kerület, Lipótváros, Honvéd utca, 2. emelet