Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, V. kerület, 6. emelet

+ 5 kép 1/8
159 000 000 Ft159 M Ft 2 409 091 Ft/m2
2 szoba
66 m²
6. emelet
építés éve:1902

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Plósz Enikő
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapest szívében, az Astoriánál 3 különálló, panorámás, kétszobás lakás egyben, vagy külön..

A hirdetésben szereplő képek a 66 m²-es lakást mutatják be, pazar kilátással az Astoriára.
A lakásban megtalálható egy amerikai konyhás nappali, egy hálószoba, egy fürdőszoba tusolóval, és három beépített szekrény.
A nappaliban faltól falig üvegen keresztül csodálhatjuk a városi panorámát, benne bukó-nyíló ablakokkal.

Mindhárom lakás külön bejáratú és a 6. emeleten található.
A műemlék ház 1902-ben épült és 2018-ban teljes körű felújításon esett át. A lakásokat is ezzel egy időben alakították ki. 2026-ban új műgyanta padlót és frissen festett, tiszta falakat kapott.
Az épület és a lakások is az indusztriál stílust képviselik nagy terekkel, és belmagassággal, faltól falig ablakokkal, és sok fémszerkezettel, betonnal. A jó elosztásuk miatt kimondottan áttekinthetők, rendezettek.

A padlófűtésnek, és a modern Fan-Coil hűtő-fűtő berendezésnek köszönhetően, nincsenek hagyományos fűtőtestek a helységekben.
A kiválasztott hőmérsékletre beállított Fan-Coil észrevétlenül, csendben hűt, illetve fűt. Nagyon kellemes hőérzetet biztosít.

Az ingatlan Budapest központjában helyezkedik el, az 5. kerületben.
Tömegközlekedés szempontjából is abszolút ideális az elhelyezkedése. Metró, villamos, buszok pár lépés távolságra vannak. Az Andrássy út és a Deák Ferenc tér - közlekedési csomópontja 600 m, a Váci utca 600 m, a Dohány utcai Zsinagóga 300 m, Erzsébet híd 1 km, etc.

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Igényelje hitelét nálunk! Bank semleges és díjmentes pénzügyi tanácsadással és teljes körű ingyenes hitel előminősítéssel és ügyintézéssel állunk rendelkezésére abban az esetben is, ha nem nálunk vásárol.
A standard banki feltételeknél kedvezőbben, akár a saját bankjánál is, egyedi kedvezményekkel. CSOK, babaváró, bármilyen állami támogatás, vagy a 3%-os kedvezményes hitel érdekli? Hívjon bizalommal, mi képben vagyunk az összes lehetőséggel, hogy Ön a legkedvezőbbet kaphassa, ami elérhető.

Referencia szám: LK050902-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
V. kerület m² ár
Budapest m² ár
2409 e Ft
2279 e Ft -6%
1690 e Ft -43%
Ennek az ára
V. kerület átlagár
Budapest átlagár
159 M Ft m Ft
136 m Ft -17%
88.7 m Ft -79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, V. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339 M Ft
3 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
V. kerület, Lipótváros, Nádor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

71.487 M Ft
3 szoba
44 m²
V. kerület, Belváros, Vörösmarty tér
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

490 M Ft
3 + 1 szoba
135 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
V. kerület, Lipótváros, Október 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

319 M Ft
3 szoba
108 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület, Lipótváros, 1051. OKTÓBER 6. utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

339.99 M Ft
3 szoba
100 m²
V. kerület, Lipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

175 M Ft
3 szoba
90 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

169 M Ft
10 szoba
100 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

359 M Ft
4 szoba
121 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba